Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 Cukorbetegségel kapcsolatban...

2 Cukorbetegségel kapcsolatban, szeretnék kérdezni, hogy az mitől van, hogy kapja az inzulint és látásproblémái vannak pedig eddig nem voltak pedig egy ideje magas a vércukor szintje (20-22) és lábviszketési is jelentkezik?

Figyelt kérdés
Hova vigyem melyik kórházba vagy orvoshoz (Budapesten), mert ahol most van nem foglalkoznak vele!

2013. febr. 13. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A cukorbetegség tipikus járulékos szövődményei. Az apró erekben érszűkület van, ezért romlik a szeme, illetve a lába is azért bizsereg, mert nem kap elég vért. Valszeg régebb óta cukorbeteg, mint diagnosztizálták, csak nem foglalkozott vele, ehhez azért kell idő, hogy kialakuljon, kinek több, kinek kevesebb.
2013. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy hete kezelik és előtte nem volt semmi baja a szemének mióta kapja az inzulint azóta van addig semmi baja sem volt a szemének ezért nem értem.
2013. febr. 13. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
A szeme nem a kezeléstől romlott el, hanem már sokkal régebb óta lehetett cukorbeteg. Az egy dolog, hogy 1 hete kezelik, ez nem jelent semmit, de előtte lehet, hogy 3 évig kezeletlen volt. Véletlen egybeesés.
2013. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!