Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 120 perces 9,3 vércukor...

120 perces 9,3 vércukor nagyon magas?

Figyelt kérdés

A 0 perces 5,5 (értékhatár 5,9-ig) a 120 perces azonban 9,3 lett. A közte lévő 3 mérés is 13-14-10 körüliek.

Lombikozunk és nem tudom, hogy ezzel az értékkel szabad-e egyáltalán nekifutni. (Tudom majd elmondja a diabetológus, de az egy hét múlva van, én meg most akarok infókat olyanoktól akik értenek hozzá) Köszönöm!


2011. júl. 15. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon magas. Ennyivel biztos, hogy nem vághattok bele a lombikba. Erre már nagy eséllyel inzulin kell.

De majd beszéld meg a dokiddal. Gyorsan tudják kezelni. Jó eséllyel csak egy hónapot csúsztok a lombikozással.

2011. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors hsz.

Akkor még jó, hogy kikönyörögtem a vizsgálatot, különben ki sem derül. Mindig azt mondták, hogy fölösleges (anyukám 1-es típusú, engem PCO-val kezelnek 3 éve....)Volt egy vetélésem már, gondoltam ezért mindent megnézetek. Hát akkor készülhetek rá, hogy továbbtoljuk az egészet, pedig már nagyon vártam és ez most teljesen padlóra tett...

2011. júl. 15. 18:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a 120 perces értékhatár 7,8-8, akkor is nagyon magas ez???
2011. júl. 15. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha állandó probléma, tehát nem most fordult elő először akkor mindenképpen kezelendő. Nem feltétlen inzulinnal, de fontos lenne lejjebb vinni, főleg ha babát terveztek.
2011. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mérni fogom és bizakodom a legjobbakban.
2011. júl. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!