Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vitaminokat ajánlatok...

Milyen vitaminokat ajánlatok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani jó vitaminokat ? Tudom hogy rosszul teszem fel a kérdést , ilyen actival meg ilyenekre gondolok :D köszönöm
2013. febr. 14. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

New Chapter vitaminok.

A legjobbak:)

2013. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ilyenkor melyiket ajánlod?
2013. febr. 14. 18:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad az ilyenkor? Most ebben a téli időszakban?
2013. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, hétfőtől elkezdek mozogni majd (futás,súlyzózás stb) . Szóval állóképességet akarom javítani, tehát egy kicsit erősíteni, és egy pár kilót akarok leadni. Köszönöm
2013. febr. 14. 22:02
 5/14 A kérdező kommentje:
Fuuu hogy fogalmaztam meg :D remélem érted :)
2013. febr. 14. 22:03
 6/14 anonim ***** válasza:

A világon az elsőszámú, legtöbbet forgalmazott vitamin és táplálékkiegészítő márka a Nutrilite. Nem véletlenül.


Különleges, mert nem csupán szintetikus laborkészítmény, mint a kapható kb. összes többi, hanem organikus farmon termesztett növényekből készített koncentrátum. Ha tehát úgy gondolod, hogy a szervezetnek nem csupán a már azonosított pár vitaminra van szüksége, hanem mindenre, amit a természet az egészséges növényekbe beletervezett, akkor ez való neked. ~3eFt per hó mínusz kedvezmények (0-70%). A szintetikus actival/supradyn/centrum mennyi?


Csak közvetlen értékesítőktől veheted meg.

2013. febr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A helyedben én erre a célra egy sima multivitamint szednék, meg egy kis ananász tabit, ami segíti a fogyást.
2013. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi nektek.
2013. febr. 15. 19:06
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]

és ez ?

2013. febr. 15. 22:58
 10/14 anonim ***** válasza:
2000 forint egy havi adag, és egy sima szintetikus készítmény. Szerintem pénzkidobás, főleg, hogy már ismersz teljes értékű természetes alternatívát.
2013. febr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!