Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lebetegedtem, talán influenza....

Lebetegedtem, talán influenza. Hogyan lehetnék gyorsan túl rajta? Kisfiam van!

Figyelt kérdés
Nem betegeskedhetek, mert itthon vagyok a 2 éves kisfiammal, férjem reggeltől-estig dolgozik. Valami hatásos gyógymód, amitől hamar jobban leszek?
2013. febr. 18. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen nem lehet gyorsan túl lenni. Van egy gyógyulási ideje, ami nem rövidíthető és mivel vírus, így nem is írnak rá antibiotikumot. Csak tüneti kezelés van.

Amennyire meg tudod oldani ágynyugalom betartása, lázcsillapítás gyógyszerrel vagy (szakszerű) hűtőfürdővel, c vitamin, folyadék utánpótlás.

Ahogy a vicc is mondja: az influenza gyógyulási ideje gyógyszerrel egy hét, gyógyszer nélkül hét nap.

Mihamarabbi jobbulást!- egy sorstárs

2013. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!