Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? Tudnatok...

Mi lehet a bajom? Tudnatok segiteni? (lent)

Figyelt kérdés

Eloszor torokfajasom volt, ez elmult s eroteljes megfazas nott mi rajtam, intenziv orrfolyassal. Ez is elmult, de most meg kohogok, kb 3-4 percenkent, eleg melyrol, s mintha jonne fol valami veres kopet, de mikor kopok semmi verre utalo nyom sincs.

Mindez 6 nap alatt zajlott/zajlik.

Fajdalmaim nincsenek, tegnap volt csak hoemelkedesem delutan, estere az is elmult. De a kohoges nem csillapodik!

Mit tegyek? Milyen gyogyszert szedjek? Vagy komoly a dolog?


2013. febr. 24. 11:42
 1/3 anonim válasza:
Szerintem hnap mindenképp menj el dokihoz, ez a vörös köpet elég rosszul hangzik
2013. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most nem értem, hogy mit érzel, amikor azt érzed hogy véres köpet jön fel? Ezek szerint kiköpöd és nem véres, akkor nincs benne vér. A lerakódott váladékot köhögöd fel.

Hörghurutod lett, háziorvosodhoz menj el, mindenképp meg kell hallgatni a tüdődet. Addig is mézes hársfa tea, ha van otthon valami váladék oldó addig szedheted ACC például.Esetleg még egy kalcium pezsgőtablettát igyál meg, csökkentheti az is a rohamokban jelentkező köhögést. Más gyógyszert ne kezdj el szedni, mert nem biztos hogy jó lesz rá.

2013. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen acct azt szedek es pezsgotablettat is.

A kopet alatt ertem h felkohogok valadekot de nem veres. Ellenben a torkomban mikor felkohogom veres izt erzek. De a vernek se hire se...

2013. febr. 24. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!