Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Dr Lenkei Gábor vitaminnal...

Dr Lenkei Gábor vitaminnal kapcsolatban milyen tapasztalaitok vannak? Tenyleg hatasosabb mint barmelyik masik vitamin?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 09:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én a c-vitaminját szedem és sokkal jobb a Béresnél is. 1000mg 250db-os kapszula.
2013. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

a Lenkei úr vitaminja is pont annyit ér mint a többi vitamin,

(meg mióta elmesélte a haver,hogy a táplálék kiegészítőket,meg a vitaminokat is úgy készítették velük,hogy 3 hétig belerakták a hatóanyagot,a 4.héten meg anélkül kellett gyártaniuk a bogyókat,így spóroltak meg milliókat a fönökök,)

2013. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Ha elfogadod hogy egy szcientológ-"vallású" ember bogyóit szedd akkor hajrá.

(Amúgy a megadózisu vitaminjainak annyi értelme van,hogy nagyon vitamingazdag vizeleted lesz.)

2013. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Te pedig a talmudista zsidók gyógyszereit szeded. Ugye hogy ugye?
2013. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%

Nem, nem hatásosabb, ugyanolyan szintetikus vitamin, mint akármelyik másik készítmény. A dózis lehet más, de a szervezet szintetikus vitamint nem tud gyorsan hasznosítani, valóban a vizelettel távozik nagy része.


Legjobban természetes vitaminnal járhatsz, csak azt egyrészt nem kapni a patikában, másrészt nem reklámozzák agyon, és ezért nem tudsz róla, harmadrészt meg többségében drágák.

2013. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Zoli  ***** válasza:
84%

Leírom a saját tapasztalataimat:


2005-ben elkezdtem szedni az Alap multivitamint( sokféle vitamin van benne ), 1 hónappal később áttértem a Közepes multivitaminra, szedek mellé Kal-Magot ( kálcium-magnézium és C-vitamin keverék ).Mai napig szedem őket.

Fél év telt el mire éreztem a hatását.

Komoly gerincferdülésem van, és meg is van csavarodva a gerincem.A lapockáim felett kezdődik, azon a ponton szinte minden nap késszúrásszerű fájdalom gyötört.

A nyakam is sokat fájt és zsibbadt.A vállaim is fájtak.

Ha hirtelen hajlítottam ki és be a karjaimat, sokszor a könyököm belső felén húzódó ínszalag kattant egy hatalmasat a csonton, és a karom belső fele a kisujjamtól a hónom aljáig elzsibbadt, és fél percel később lüktetve tért vissza az érzet.

A térdeim állandóan fáztak és fájtak, nyáron is.Télen térdvédőt vettem fel, mert nagy fájdalmat éreztem ha lehült a térdem.A csontjaim recsegtek-ropogtak.

Reggel többnyire kínzó derékfájással ébredtem.A csuklóim is fájtak főleg a bal, de rettenetesen, mintha összegabalyodtak volna az inak.Úgy kellett óvatos kézmozdulatokkal kitornázni a kezem. A mozdulatok nagy fájdalommal jártak, mire a helyükre kerültek a dolgok.

Fájtak a forgóim, sokat fájt a fejem. Sokszor megfáztam.Nem mehettem ki 13 celsius fok alatt sál nélkül 2 percre sem mert különben a torkom látta a kárát.

Őssztől tavaszig fájtak a fogaim kint a hidegben.

A lábam rengetegszer gombás lett és a körmeim is.

Fél év vitamin és Kal-Mag szedés után az összes tünetem elmúlt, azóta se tértek vissza.

A problémáim nagyrésze gyerekkorom óta megvolt.

És ami nagyon fontos a számomra, hogy a hangulatom nagyon sokat javult.


A C-vitamin hatását könnyen kipróbálhatod: Ha tudod, érzed vagy valószínűleg tartod, hogy meg fogsz fázni, vegyél be 3 gramm, igen 3 gramm C-vitamint,még a megfázást kiváltó ok napján.Nem fognak előjönni a megfázás tünetei.Én egyszerre szoktam bevenni.Lehet kapni 1000 milligrammos kiszerelésű tablettás készítményeket.Előfordulhat, hogy az első alkalmaknál a széklet lágy lesz, vagy híg, de a saját tapasztalataim és az ismerősök, rokonok tapasztalatai alapján ez elmúlik.


Szent-Györgyi Albert szerint a C-vitamint nem is vitaminként, hanem élelmiszerként kellene fogyasztanunk. Azt mondja, tekintsük az aszkorbinsavat ( C-vitamin ) háztartási cikknek. Kilós kiszerelésben kellene árusítani, s az üzletekben, egy sorban álljon a cukorral, a liszttel és a sóval.

Szent-Györgyi naponta 1 gramm C vitamint evett 84 éves koráig. Akkor tüdőgyulladás döntötte le a lábáról, s az adagot 1-ről 8 grammra emelte, és hamarosan felépült.


Egy érdekes adalék, Nagymamámnak meséltem, hogy egy gazdaasszony írása szerint a tyúkjai mindennap tojnak tojást amióta hetente egyszer 1 gramm C-vitamint tesz az ivóvizükbe.

Forrás: [link]

Na, ha hiszitek, ha nem, működik!December elején vettem egy nagy doboz C-vitamint, és februárban ért be a hatása ( 3 hete minden hétvégén kapunk a Nagyitól 10db tojást,körülbelül 10 tyúkja van ).


Nincs természetes alapú tápálékkiegészítő, akár tablettás, kapszulás vagy por alakú.Ezeket szintetizálással állítják elő, pl. egy adott vitamin alkotóanyagait kivonják gyümölcsökből és azokból összerakják a vitamint.

Szintetizálás azt jelenti, hogy valamit létrehozunk ami a természetben nem létezik; vagy egy a természetben is létező anyagot több alapanyagból hoznak létre.

2013. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%

zoli, klassz a történet. Szerintem kamu, de ez nem fontos...


két ponton reagálnék.


1. van természetes táplálékkiegészítő. A világ első, és a mai napig piacvezető multivitaminja elérhető 1934 óta.

2. a baromfi szervezete képes előállítani magának a c vitamint, úgyhogy teljesen feleslegesen adjátok.


+1. azt a tyúkot mutassátok meg valami genetikusnak, mert nem normális, hogy naponta többet tojik..

2013. febr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
a +1. pontot visszavonom.. nem tudok számolni...
2013. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Zoli  ***** válasza:
77%

Nem írok olyat ami nem igaz, tehát amit leírtam történetet az valóban így történt.Nem is lenne értelme ilyet kitalálni.Ez nem a Lenkei vitamin reklámja.


Könnyen letesztelheted a vitamin hatását, 3 gramm C-vitamint beveszel ha úgy gondolod vagy érzed, hogy valószínűleg meg fogsz fázni.2000 ft alatt már kapsz 1000 milligramm kiszerelésű, jó minőségű C-vitamint.Természetesen nem kell kipróbálnod, ez csak egy lehetőség arra, hogy kipróbáld egyetlen vitaminnak a hatását.


Mi a természetes táplálékkiegészítő neve?


A tyúkokkal kapcsolatban igazad van, maguk állítják elő a C-vitamint.Késő ősszel és télen viszont a tyúkok szinte egyáltalán nem tojnak, főleg nem mindennap.Ebben az időszakban kevés lelegelhető növényt találnak maguknak mert ilyenkor nincs növekedés a növényeknél ( a lelegelhetőknél ).Másrészt a hideg miatt is felhasználja az állat a vitaminokat, ( falun a tyúkólak többnyire nincsenek fűtve, és túl szellősek ahoz, hogy felfűtsék azt ).

2013. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ARWAY NUTRILITE™ DOUBLE X™

És csak 18000 Ft...


Gondolom azért kell a szintetizált vitaminokból ilyen irdatlan mennyiséget beszedni, mert az nem olyan jól szívódik fel, mint ez.

2013. máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!