Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma lett gombás a lábam. Mikor...

Ma lett gombás a lábam. Mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Nagyon viszket! Már bekentem canestennel....

Az lenne a kérdésem, hogy hány napig viszket így folyamatosan, és hogy hogy múlik el? Viszket, mit a nyavalya, és egyszercsak abbamarad, vagy szépen lassan enyhül ez ez az őrjítő viszketés?

Éjszaka nagyon fog zavarni?

Légyszives segítsetek!



#gomba #bőrgomba #lábgomba #lábgombásodás #gombás a lábam
2013. márc. 1. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Bekented a lábad egy krémmel, aminek nem olvastad el a használati utasítását? Hát úgy kell neked... Olvasd el a tájékoztatót, abban minden benne van. Nem elég egyszer bekenni!
2013. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Google > lábgomba gyógyítása házilag
2013. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Üdv, nekem is hasonló problémáim voltak kb. húsz évig, de rájöttem és kipróbáltam én is mindent, de találtam egy egyszerű hatásos módszert a probléma kezelésére. A következő: zuhanyzás vagy fürdés után törölközés előtt még egyszer be kell szappanozni az érintett bőrfelületet és hagyni kell megszáradni egy picit a szappant a bőrfelületen, és/vagy törölközővel letörölni. A viszketés párnapon belül elmúlik, maga a fertőzés kb egy hét alatt eltűnik olyannyira, mintha soha nem lett volna. Viszont ügyelni kell, hogy milyen szappant használ az ember az esetleges allergiás reakciók miatt, aki erre érzékeny esetleg. Egyébként, ez a módszer jó bármilyen testhaljattra is, hasonló problémákra. Érdemes hidratáló szappant keresni és alkalmazni.
2013. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyébként, amit még akartam ide írni: ez csak egy alternatív kezelés a problémára, azért érdemes megnézetni orvossal, nem biztos, az aminek látszik. Egyébként, vannak nagyon jó készítmények is, amelyek jól kezelik az ilyen típusú betegségeket. Így jó a válasz?
2013. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!