Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Használtok kézfertőtlenítőt?...

Használtok kézfertőtlenítőt? érnek ezek valamit?

Figyelt kérdés
Kaptunk babacsomagban kézfertőtlenítő gélt.Ovis fiam sokat van közösségben,így használjuk.Használ ez vajon a bacik ellen?

2013. márc. 8. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Használ, nem csak a bacik ellen.


Viszont a fertőzéseket nem így lehet elkerülni. Az immunrendszerünk igen jól működne, ha nem ennénk gabonákat, elég D- és C-vitaminokhoz jutnánk.

2013. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Én használok. Nem tudom mennyire hasznos, de a semminél biztos jobb...
2013. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Én is használok, bár én mondjuk főként akkor, ha felszakítok egy sebet és azzal fertőtlenítek vagy borotválás után, szintén ezzel a céllal. Inkább kezet mosok, de ha nincs közelben csap meg szappan, akkor jó szolgálatot tesz. Ha nem is használ, legalább úgy érzed és az már félsiker :D
2013. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sokat használom, főleg akkor ha nem tudok kezet mosni. Sztem biztos jó, mert évek óta nem voltam náthás se.

Utazások során, strandokon, evés előtt szoktam. Egyetértem az előzővel az is sokat számít, hogy márcsak tettünk vmit az egészségünkért.

2013. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, és a legjobb illata az flp-snek van!
2013. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én mindig használok a buszon, meg étkezéseknél. Annyi, hogy boltban már nem veszek ilyet, amióta a vmi színezéktől több ismerősöm is mondta, hogy kijött rajtuk allergia.


A neten találtam olyat ami antiallergén, webshopból szoktam rendelni, Purell a neve, van belőle kicsi, amit el tudok tenni a táskámba.

2019. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!