Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1,5 hete beteg vagyok kb 3...

Balazskaaa14 kérdése:

1,5 hete beteg vagyok kb 3 napja semmi bajom nem volt de ahogy kimozdultam tegnap egyből rosszul lettem!? Mi bajom lehet vagy mitől lehet? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Azóta ma estére belázasodtam néha légszomj szerűség jelentkezik és olyan mintha sípolnék, fáj a torkom, fülem, fejem, minimálisat köhögök is és ami a legrosszabb hogy fázik belülről a mellkhasom mi lehet ez vagy mit csináljak egyre jobban fázik!?

2013. márc. 9. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
talán hörghurut, menj orvoshoz, nehogy tüdőgyulladás legyen a vége,
2013. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző betegség után legyengült az immunrendszered és "felülfertőződött". Menj vissza a dokihoz,mert ezek általában komolyabbak,mint az alap fertőzés.
2013. márc. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!