Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet olyan mázlim hogy nem...

Lehet olyan mázlim hogy nem kapta el?

Figyelt kérdés
A helyzet hogy influenzás vagyok és már túl vagyok a legrosszabb részén. De egy pesti ismerősöm lenézett és a helyzet hogy smároltunk.. Mennyi az esélyem h csaj.nem kapta el??

2013. márc. 10. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
50% vagy igen vagy nem. Én pl gyerekkoromban voltam utoljára influenzás. A férjem elég gyakran beteg, egy évben akár többször. Hányós fosós, influenza stb én mégsem kapom el tőle. Pedig én ápolom. Multkor egy kis torokfájásos náthás dolgot elkaptam tőle de az nem volt vészes. Gyerekkoromban pedig rengeteget voltam beteg, ugylátszik akkor megerösödött az immunrendszerem. Ja és emberek között dolgozok. Sok emberrel érintkezek közvetlen közelről. (kozemtikus vagyok)
2013. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez így van,ahogy mondták. Az immunrendszerétől függ,h beteg lesz-e vagy nem.
2013. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!