Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt már valakinek orsóférge?...

Volt már valakinek orsóférge? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve kaphattam el. Az mennyire rossz?

2013. márc. 12. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Házilag sehogy! Mielőbb menj orvoshoz!!! Az orsóféreg a keringésbe jutva komoly tüdő,agy,stb.problémákat okoz!
2013. márc. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
írnak féregírtót rá,vermox
2013. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a kommenteket csak az a baj, hogy kulfoldon vagyok, s csak majusban jovok haza. Itt nem tudom, hogyan mukodik az orvosi ellatas es a csalad akinel vagyok, nem szeretnem ha megtudna...

Fel ev alatt mit tudnak elerni ezek a fergek a szervezetben?

2013. márc. 12. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,h külföldön hol vagy. Ott elképzelhető,h recept nélkül is kapsz rá gyógyszert. Próbáld meg a patikában, kérjél Decarist.
2013. márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket, mar 3 napja bevettem, de ugy erzem nem hasznal.
2013. márc. 18. 00:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem rá van-e írva,de egy hét múlva meg kell ismételni a kezelést(a peték akkorra szoktak kifejlődni).És egyél fokhagymát! Az egyik legjobb féreghajtó.
2013. márc. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!