Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Segítség, kimarta a torkom a...

Segítség, kimarta a torkom a torokfertőtlenítő, mi nyugtatná meg?

Figyelt kérdés
mi hoz azonnali enyhülést?
2013. márc. 13. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy kanál mézet, az képez rajta egy vékony réteget (már ameddig el nem olvad és le nem nyeled), mindenesetre szerintem segít, és gyógyít.
2013. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már két napja falom a mézet...egyszerűen semmi sem segít :S
2013. márc. 13. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi volt benne.
2013. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tantum verde szájspray
2013. márc. 13. 15:12
 5/9 A kérdező kommentje:
annyira fáj h létezni is alig bírok. Ha bármi egy kis enyhülést hozna...a fájdalomcsillapítónak sem érzem hatását
2013. márc. 13. 15:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem allergiás vagy az összetevőire, és talán sokat is használtál, menj el a gégészetre, ott kapsz rá megfelelő szert.
2013. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nehezen hiszem, hogy a tantum verde szájspray marna, a négyéves fiam is használja (én is) ... torokgyulladásod van, akár tüszős mandulával, csak a spray használatával egyidőben ért el a bajság ... esetleg, ha orvoshoz mennél
2013. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
orvos írta fel. Kicsit gyakrabban használtam. De lehet h nem ez a bajom, csak tipp, a lényeg h irtózatosan fáj h majdnem megpusztulok
2013. márc. 13. 15:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Gargarizálj langyos kamilla teával, cukor, citrom nélkül!
2013. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!