Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hív tesztre mennyi idő után...

Hív tesztre mennyi idő után érdemes menni?

Figyelt kérdés
Arra lenék kíváncsi, hogy el mehetek-e hív tesztre hamarabb mint 3 hónap eltelte. 2012 december 24.-én volt az utolsó aktus. Azóta nem volt semmi. És arra lennék kíváncsi, hogy el mehetek-e hamarabb. Ki fogja-e mutatni a teszt ha van valami gond. Vagy inkább várjak április elejéig?

2013. márc. 18. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem várj. Ha HIV pos. vagy, akkor úgyis mindegy, mikor tudod meg, ha meg nem akkor is nyugodtabb leszel, ha már egészen biztosan kimutatja a teszt, hogy van-e gond vagy nincs.

Amúgy pedig amíg nincs meg a teszt, addig mindenképpen használj óvszert. Utána sem árt persze...

2013. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Értem. Azért kérdeztem mert úgy tudom, hogy hamarabb is ki tudják mutatni. Csak gondoltam előtte rákérdezek.
2013. márc. 19. 11:39
 3/19 anonim válasza:
Elvileg előbb is ki tudják mutatni, de inkább várd ki. Már nem sok idő. Miböl gondolod, hogy gond van?
2013. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy találkoztam egy nővel. Akinek eléggé érdekes szaga volt odalent. Tudom, ez most hülyén hangzik. Én azt gondoltam, hogy csak mozsdatlan stb. De viszont, már aznap este, nekem is bűzös volt a péniszem. Kb 2 héten keresztül nagyon büdös volt. Olyan szinten, hogy akárhányszor vizeltem. Meg kellett törölnöm, hogy ne erjedjen. Ez idő alatt eléggé sárgát is pisiltem. 2 hét után ez mérséklődött. A szag és a vizelet sárgasága is. De nem múlt el teljesen. Látszólagos nyoma nincsen, szóval nincsenek kiütéseim. Tudom, hogy ez nem aids. De az előbbi gond miatt menni fogok nemibeteg gondozóba. És egyúttal csináltatni akarok egy hív tesztet is. Szóval ez az oka...
2013. márc. 19. 22:32
 5/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp használj óvszert máskor, ez óriási felelőtlenség, főleg, ha látod, hogy problémás lehet a nő. Reméljük, csak valami kiírtható kórokozó, de legyen ez örök lecke, hogy máskor legyen gumi!
2013. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Lantos Szilvia ***** válasza:
Én is inkább valami gombára, vagy hüvelyfertőzésre gondolnék előbb, de nem árt az a HIV teszt sem, főleg ha ismeretlenül ugrottál bele valamibe. MIndenesetre, ha addig is bárkivel szexuálisan érintkezel feltétlen gumi a micsodádra, vigyázz másokra... persze máskor magadra is jobban. Ez nem vicc..
2013. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5-ös. Bocs hogy csak most válaszolok. Hát az lett. El is ment a kedvem az egész szexuális élettől. :s Már csak azért is el akarok menni orvoshoz, mert kíváncsi vagyok, hogy mi van velem. Mondjuk, 1-1,5 hónapja nincs semmi szagom. Viszont valamikor olyan mintha valami folyadék folyna ki a húgycsövemből, és annak ugyan olyan szaga van, mint anó. Csak nem olyan erős. Azért is ijedtem meg, mert olvasgattam nemi betegségek után. És soknál azt írták, hogy van egy időszak, amikor az ember tünetmentes, és utána eldurvul a helyzet Pl mindenféle kiütéssel és viszketéssel megfűszerezve. És hát én az utóbbit nem akarom. Eddig ha úgy vesszük habzsoltam az életet. És ez miatt is akarok egy hív tesztet csináltatni. Meg azért is, mert azért én is szeretnék egyszer megállapodni, gyereket...


6-os. Köszi a választ. Hát igen, ismeretlenül ugrottam bele. December 24 óta nem érintkeztem senkivel szexuálisan. Nem is igazán volt hozzá kedvem ezek után.

2013. márc. 22. 21:22
 8/19 Alex. ***** válasza:
0%
Szent szar. Te megdugtad a jézuskát? Gratulálok a párválasztáshoz....mi az hogy ott lent olyan szaga volt? Ott rúgtam volna azonnal fejbe és gyújtottam volna fel élve a koszos mocskot. Milyen lehetett az a pára ki ilyen büdös volt? Ha érezted lent a szagát, akkor gondolom benyaltál neki, mint vitya brüsszelnek. Ez gusztustalan. Remélem gyógyíthatatlan! Ennyit a nőkről.
2013. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő, és értelmes hozzászólásod. Ezért kár volt koptatnod a billentyűt.
2013. márc. 28. 22:42
 10/19 Alex. ***** válasza:
0%
Szép napot hercegnő. Természetesen nem kopott el a billentyűzetem, de az, hogy valaki büdös nővel csináljon valamit...hát eléggé elkeseredettnek kellett lenned nemileg. Amúgy meg tőlem akkor, és oda mész HIV tesztre ahová és ahogyan csak akarsz. Ez a te felelősséged. Minek dugod bele a lompost, egy büdös nőbe? Ha meg belegondolok, hogy be is nyaltál neki...fúúúúúúúúúúúj.
2013. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!