Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hív tesztre mennyi idő után...

Hív tesztre mennyi idő után érdemes menni?

Figyelt kérdés
Arra lenék kíváncsi, hogy el mehetek-e hív tesztre hamarabb mint 3 hónap eltelte. 2012 december 24.-én volt az utolsó aktus. Azóta nem volt semmi. És arra lennék kíváncsi, hogy el mehetek-e hamarabb. Ki fogja-e mutatni a teszt ha van valami gond. Vagy inkább várjak április elejéig?

2013. márc. 18. 21:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez tripper lesz vagy gomba, nyugi. Tesztet a Szent Laszloban 2 ill. 4 het utan is csinalnak, a 3 honap mar reg faszsag, a vizsgalat, 8000 magyar forint, teljesen megbizhato az eredmeny aznap megvan.
2013. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Értelek. Köszi utolsó a választ. Elmúltak a tüneteim teljesen. Ennek ellenére elmentem egy tesztre. A teszt az negatív lett. Beszámoltam az orvosnak a tüneteimről amik voltak. Mondtam neki hogy elmúlt. Azt mondta rendbe. De ha előjönne megint mennyek vissza. Gyógyszert nem írt ki. de azóta sincs semmi bajom. Szerencsére.
2013. szept. 23. 15:11
 13/19 anonim válasza:

Hali.

Nem tudnád leírni, hogy hogy mentél el? Tanácstalan vagyok ebben... csak menjek el egy kórházba, és mondjam, hogy HIV szűrésre szeretnék bejelentkezni? Mikor kaptad meg utána az eredményt?

2013. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hali!

Én a legközelebbi kórházba mentem el. Kértem időpontot a nemibeteg gondozóba. Ott elmondtam mi az ok. Aztán az orvos, asszisztense már ott a rendelőbe levette a vért.

Én az eredményt 1 hónap után megkaptam. De nekem kellett bemennem érte.

2013. dec. 26. 12:31
 15/19 anonim válasza:

Köszi a választ. Hogy élted túl azt az 1 hónapot? Ennyi időbe tellett mire megcsinálták, vagy később mentél? :O

Egyébként attól félek, hogy szifiliszt/HIV-et kaptam el. :S

2013. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hát hogy hogy éltem túl azt az egy hónapot.

Az az igazság hogy az eset óta nem nagyon volt szexuális kontaktusom pedig lett volna rá lehetőségem. Gondolni meg nem gondoltam rá. A naptárba bejelöltem kb mikor kell megérkezni a tesztnek. Akkor bementem.

Nekem az eset az decemberben történt. De én tesztre márciusba mentem. Április végén pedig már tudtam az eredményt.

Azt nem tudhatod hogy HIV vagy-e. Azt nem érzed tudtommal, legalábbis azonnal nem. Max a szifiliszt.

Egy biztos, ha dokihoz mész, mindent mondj el. Azt is hogy a partnernél mit tapasztaltál, és hogy neked mik a tüneteid. Én is ezt tettem.

2013. dec. 26. 23:14
 17/19 anonim válasza:

Pár napja voltam a dokinál, aki ránézésre azt mondta, hogy gomba, és írt fel kenőcsöt.

Azóta viszont a szám végén a bigyó mellett jobb oldalt (nem tudom most hirtelen, hogy mi a neve...) bedagadt, és ott egy fehér rész. Valamint most már szemölcs nem csak a szemhéjamon, és a testemen, hanem a nyelvemen, és a bölcsességfogamnál is van... :(

2013. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Sűrgősen menny vele orvoshoz. Ez szerintem HPV lesz. Ne várj egy hónapot se. Úgy tudom hív teszthez ma már nem muszáj kivárni a 3 hónapot. Nem tudom nő vagy férfi vagy-e.

Ha férfi akkor urulógia, ha nő akkor nőgyógyász. Vagy ha nem is, akkor a nemibeteg gondozóba mindenképpen menny be. Csináltass hpv tesztet is. Számolj be azokról a szemölcsökről az orvosnak...

2013. dec. 28. 10:58
 19/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom fáj-e. Mert még lehet afta is. De ha szerinted szemölcsre hasonlít, akkor valamelyik hpv vírus lehet.

Mindenféleképpen menyél el orvoshoz. Ne a háziorvosodhoz menny. Oda én se mentem le. Én is azonnal a szakrendelőbe mentem. Beutaló a nemibeteg gondozóba tudtommal nem kell. Esetleg az urulógiára, de oda meg majd adnak a nemibeteg gondozóba.

2013. dec. 28. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!