Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fehér kis valamik vannak a...

Fehér kis valamik vannak a székletemben, bélféreg?

Figyelt kérdés

Egyik se mozog meg semmi, nem is viszket a végbelem, viszont lehet, hogy cérnagiliszták (nem?) és wc papírral meg akartam piszkálni őket, de gyakorlatilag felszívta a wc papír, mintha csak nyálka lenne meg ilyen nyálkagumók meg ilyen sűrűsödések, mitől? egyébként tényleg nem valami egészségesen táplálkozok, főleg sajt és tészta a kedvenceim, meg ezt főz anyám úgyhogy azt eszek ami van...

A dokival vagy az asszisztensével simán fel tudok íratni receptet, pl vermoxot? nem tudom, hogy megy ez, meg azért gondoltam erre, mert hamarabb kiírtom őket ezzel minthogy diagnosztizálnák... hogy háromszor elmenjek vizsgálatra valahova hetente...



2013. márc. 25. 17:13
 1/3 tetris ***** válasza:

Nem tudom mik lehetnek, de a gilisztát nem szívja fel semmilyen wc papír. És ha ezek belső élősködők, akkor izegnek-mozognak a kakiban. Vagyis valszeg valami egészségtelen kaját ettél, és a szervezeted nem is tudta teljesen megemészteni.

Az orvosi vizsgálathoz székletmintát kell leadni, egy erre a célra rendszeresített édi-bédi tartályocskában. Ehhez tartozik egy cuki kis lapát, amivel a vizsgálati anyagot fellapátolod a tartályba. De a dolog menetéről telefonon is kérhetsz infót az asszisztenstől.

Ha ez nem tetszik, akkor a patikában kellene érdeklődni, hogy milyen szert ajánlanának gilisztagyanús fehér kis izékre.

Te! Nem sütött anyád szezámmagos csirkét? Mert belőlem a szezámmag szokott ugyanúgy kimenni, ahogy bement.

2013. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, de egyébként a szotyimag és a spenót belőlem is ugyanúgy jön ki, ahogy megettemXDDXXD viszont ezek a fehér izék már hetek óta vannak, és nem eszek semmi olyat amit eddig nem ettem, mondjuk lehet az is, hogy eddig is voltak ilyen izék, csak nem vettem észre, mert nem figyeltem, nemrég kezdtem el figyelni a székletem, mert sosem volt normális, és nőgyógyászati problémáim miatt is elkezdtem protexin candid plust szedni, és az tényleg segített is a széklet állagán, de rendszeresen folyamatosan puffadok, kb ha eszek ha nem és akármit eszek, ezért, meg azért is gondoltam bélféregre, mert ugyebár a protexin candid plusban van fokhagyma, de egyébként is szoktam enni, talán a héja lehet még ami ilyen vékony és nem pucolom meg olyan alaposan, de azért annyi fokhagymát nem eszek... hasi ultrahangra meg május végére kaptam időpontot, mert alhasi fájdalmaim is vannak-.- valószinőleg az is ilyen nyálkásító meg egészségtelen, h szinte mindig gyümölcslevet iszok, mert kb mindig is azt ittam és pl csak a szentkirályi vizet tudom meginni úgy, hogy ne akarjam kiköpni, valszeg azért, mert pl a theodórának, amit a családom többi tagja iszik, sokkal magasabb az ásványianyag tartalma, de nekik meg ez a "finomabb"XD
2013. márc. 25. 17:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen egyébként minden ilyesmiről szóló cikket végigolvastam a tüneteiről...
2013. márc. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!