Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A férjemnek felfekvése van ....

A férjemnek felfekvése van . Elgennyesedett . Mivel tudnám kezelni, hogy a gennyesedés megszűnjön?

Figyelt kérdés

#gennyesedés #felfekvés.
2013. márc. 25. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Forever aloe verás termékei rettenet drágák,de nekünk tényleg használtak.

Vagy a patikában tudnak rá krémet adni.

2013. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Kék kenőcs. Én is csak olvastam róla, de mindenki dícsérte.

Ez állatgyógyászati termékként van nyilvántartva, patikában rendelhető, de állatgyógyszertárban is kapható. 2000 ft körül van egy kis tégely. Én a babám véresre dörzsölt, és kimart fenekére akartam venni, mert fogzásnál a hasmenés, szó szerint felégette a bőrét, egy hét múlva hozták volna csak, addig meg nem várhattam. Nyílt fekélyeket is gyógyít, nézz utána!

2013. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ezzel a bajjal mi évtizedekig küszködtünk a családban. A szakemberek Betadine-Bactroban-Sudocrem kombinációt alkalmaztak.(Ha tilos márkaneveket közölni, ne tegyék közzé...)Ha lehet, jobb megelőzni a felfekvést. Pl. Medifleur használatával....
2013. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
A felfekvés nagyon lassan gyógyítható. Mindenképpen a seb tisztításával kell kezdeni, ha már a bakteriális fertőzés bekövetkezett. Erre patikában kell megfelelő szert venni. Ott kaphatő olyan speciális, átitatott kötszer, amit használni kell. Nagyon fontos a mozgatás, forgatás nagyon sűrűn, sajnos éjjel is! Ha lehet, tehermentesíteni kell a testrészt, hogy a keringés meginduljon. Nagyon hosszú idő, és sok türelem, odafigyelés kell, mert könnyen kialakulhat máshol is, ami nyomódik.
2013. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha tudsz beszerezni - akár kölcsönbe - bioptron lámpát, akkor azzal és az aloe vera zöld kenőcsével, vagy a kék kenőccsel rásegítve sokkal hamarabb gyógyul. Bár így valóban lassú folyamat. Én használtam a férjemnél még egy olyan habot is (sajnos a nevére már nem emlékszem), amivel jól ki lehetett takarítani tisztába tételkor a sebet.

De ezzel sajnos meg kell küzdeni. Borzalmas egy dolog. Sok erőt kívánok Neked!

2013. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MaciHarcos válasza:
A Sudocremet én is tudom javasolni, a Betadint akkor már nem amikor elkezd száradni, mert csak újra felpuhítja a tetejét. Bioprtron lámpa tényleg jó és az Aloe Fist is.
2013. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Propolisz tinktúrával próbáld meg, alkoholos kivonattal nyugodtan kend be a sérült felületet, legalább napi kétszer.
2013. márc. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Jó lenne egy orvosnak megmutatni mindenképpen, nehogy vérmérgezés legyen belőle!

De emellett az ezüst kolloidot javasolom, mert úgy tudom, hogy ezüst lapot szoktak tenni a kórházban is ilyen sebekre. Baktériumölő.

2013. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A jód alapú termékek hosszútávú használat nem ajánlott. Azért mert a pajzsmirigy működésében zavart okoznak.Az aloénak a spraye tényleg nagyon, jó. Tudok 5000 Ft ért flakont. Ha érdekel az értékesítő elérhetősége írj privit megadom szívesen.
2013. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!