Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan h elmúlik a hurut?...

Van olyan h elmúlik a hurut? Az a 16 éves lány vagyok aki irta, h köhög egy hónapja meg megvan fázva. Voltam ma tüdőgonzóban azt mondták felsőlégúti fertőzés. Felirtak antibiotikum 5000ft-set.

Figyelt kérdés
Hazajöttem köhögtem tiszta hurut voltam, és mire apa meghozta a gyógyszert elmúlt a hurut, de persze azért beszedtem a gyógyszert. Létezik ilyen h csak úgy elmúlik, vagy ez csak egy pillanatnyi elmúlás lenne? Csak mert köhögnöm sem kell meg semmi...
2009. szept. 18. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha rendesen beszedted az antibiotikumot akkor elvileg nem fog visszatérni. Az persze egy más tészta ha van valami hajlamosító eltérésed.


Azonban arra figyelj , hogy végig kell szedni az antibiot még akkor is ha gyógyultnak érzed magad, mert ha idő előtt abbahagyod akkor a kórokozó érzéketlenné válhat az antibiotikumra és akkor ki fog újulni.

2009. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!