Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ezek a tünetek...

Szerintetek ezek a tünetek egymással kapcsolatban állnak?

Figyelt kérdés
Nos már körülbelül egy hónapja vagyok beteg de soha nem volt semmi komoly, mindig csak valami kis apróság. Valószínű, amiatt, mert soha nem feküdtem ki rendesen, komolyabbra fordultak a dolgok. Lassan egy hónapja egyfolytában köhögök, valamelyik hét nagyon, másikon alig. Az orrom is rendszertelenül, de folyik. Barátnővel is rendelkezem, és hát voltunk már együtt is a múlt héten ( if you know what I mean ). Ő fogamzásgátlót szed és hát így elég szabadon történik, s most egy-két hét után a férfiasságom teteje egy ici picit viszket, nem tom miért. Nem hiszem, hogy valami komoly lenne, de azért megkérdezem, hátha valaki ért ehhez. Vitatkozunk is néha barátnőmmel, ebből persze gyomorgörcsök, nem eszek annyit mint szoktam és a közérzetem se a legkiválóbb. Ha valaki lát valami összefüggést ebben, legyen szives írjon. köszi :)

2013. márc. 27. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
ha viszketést érzel lehet hogy gomba, menj el egy gygyszertárba és vegyél candibené krémet kenegesd azzal 3-4 napig napi többször. Addig ne legyetek együtt a barátnőddel. A többi bajodnak szerintem nincs hozzá köze.
2013. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!