Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Náthával mennyire kell ágyban...

Náthával mennyire kell ágyban lenni?

Figyelt kérdés
Náthás vagyok, tegnap kezdődött. Iszom forró teákat, pihenek, használok orrcseppet, stb, ágyban vagyok, betakarózva. Ittam egy neo citrant (forró ital megfázásra, csökkenti a tüneteket), és kicsit jobban is lettem. Kéne mosogatni, képeket felrakni a falra, tenni-venni a ház körül, szóval nehezebbn gyógyulok, ha most a jobbanlét hatására felállok és teszek-veszek? Meg tudom tenni, hogy ágyban maradok, szóval nincs semmi elhalaszthatatlan, és mielőbb meg szeretnék gyógyulni. Feküdjek egész nap, vagy császkálhatok is?

2013. márc. 28. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű náthád van nyugodtan felkelhetsz. Más a helyzet,ha hőemelkedésed, lázad lenne. Akkor jobb az ágynyugalom,de nem is igen kívánnál, bírnál mást.
2013. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak náthás vagy és nincs lázad, nem érzed nagyon rosszul magad, akkor felesleges ágyban feküdni, a lakásban nyugodtan tehetsz-vehetsz.
2013. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell feküdnöd, ha kifejezetten nem érzed azt, hogy nem bírsz felkelni. Egy sima náthával nem szokták az ágyat nyomni :-)
2013. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom a mézes coldrex italt. Nekünk jobban bevált mint a neocitran.
2013. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!