Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet ez a fájdalom a betegség...

Lehet ez a fájdalom a betegségem jele/tünete?

Figyelt kérdés
az orvosok azt mondták, hogy autoimmun betegségem van, de abból még nem tudják pontosan megállapítani, hogy milyen, ,mert nagyon ritka. Az ízületeim, térdeim érzékenyebbek az időjárásra és csak úgy pihenésnél is előjön a fájdalom. Többször is gyógyszert kell már bevennem, mert olyan fájdalmas. Ma reggel pedig arra keltem, hogy iszonyúan fáj a térdem, alig tudtam rálépni, hozzá sem mertem érni , mert az is fájt, és kinyújtani, meg mozgatni sem nagyon tudtam. Fél óráig tartott ez... 17 éves lány vagyok. Más miatt fájhat ilyen fiatalon a térdem?

2013. márc. 31. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Remélem csak a front miatt! Hogy hirtelen hidegből, most kezd felmelegedni. Vagy csak simán az idő. Nekem a derekam fáj és fáradt vagyok.

Sok egészséget! 15/L

2013. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2013. márc. 31. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de valószínűleg összefügg a betegségeddel. Ilyen fiatal korban nem jellemzőek a kopásos,a korral összefüggő ízületi panaszok. Egy egészséges fiatal,egészsége ízületei nem érzik a frontokat sem. Kivétel,ha valamikor sérülés érte,de az csak egy(a sérült ízületet)érint.
2013. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet ! Én 19 évesen lettem autoimmun beteg .. elég sok variáns létezik ez a fajta betegségcsoport közül ami okozhat ízületi fájdalmat , gyulladást .. Én stillféle szindrómában szenvedek ..Ez is nagyon ritka .. Remélem hamar megoldódik a problémád .. megtalálják mitől fáj .. és jó kezekbe kerülsz ..
2013. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. és sajnálom a betegségedet :/
2013. ápr. 9. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!