Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egész nap szorongok, mindig...

Egész nap szorongok, mindig attol félelek h valami halálos betegségem van. Ennek a szorongásnak lehet tünete a mellkasi nyomo fájdalom, Nehézlégzés? Mint ha valami nyomná a mellkasom

Figyelt kérdés
Félek h meg fogok fulladni.
2009. aug. 12. 13:25
 1/10 A kérdező kommentje:

Voltam 1honapja mellkasn röntgenen, de semmi. Eddig gyomro panaszok votlak meg szív, de ott sincs semmi. Ez ma kezdödött.

Kaptm gyógyszert pánikbetegségre. ez lehet annak a tünete?

2009. aug. 12. 13:27
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ezek egyértelmű tünetei a pánikbetegségnek.
2009. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Józan ésszel gondold végig mitől félsz.

Amikor tisztán pontosan meg tudod fogalmazni mitől félsz, képzeld el magadat abban a helyzetben-könnyen rá fogsz döbbenni mennyire felesleges a félelmed, nincs mitől félned.Jógázz, léálegezz, menj sétálni.

2009. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

heh. Mikor ideges vagyok nekem is nehézlégzés, köhögés, mintha valami nyomná a torkomat. Én olyankor odaszoktam rakni egy pólót vagy egy plüst lefekszem és megpróbálok elaludni megnyugodni. NE félj nem fulladsz meg.

Hu nekem régen volt olyan h szédültem, és majdnem elájultam anyira bepánikoltam, alig kaptam levegőt. de aztán megnyugottam. Egyél valamit, igyál meleg tejet!

Nézz tv-t, olvass, vagy énekelj, esetleg táncolj. Foglald le az agyadat valami mással. Hidd el segít. Nincs semmi baj!!! tapasztalatból beszélek [sajnos] 17/L

2009. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan ilyen vagyok mint te..ezekkel a tünetekkel.Engem is pánikbetegséggel kezeltek.

A gyógyszer nekem nem sokat segített,olyan tompa voltam tőlük, és mintha agymosásom lett volna.Már nem szedem őket,próbálok nem agyalni,hogy van bajom vagy nincs,próbálok normálisan élni/nem mindig sikerül/.Ha mégis pánikolok , elmegyek sétálni,vásárolni,vagy elfoglalom magam itthon.Ez legtöbbször segít.

Nem fogsz megfulladni,ezek a betegség tünetei.Szedj Magne B6-ot, nekem ez többet segít mint a többi.

2009. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm is így járt, ő Valeriána drazsét szed (patikában recept nélkü van) és bevált neki
2009. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

És még annyi h kéne ezdenem. Focistavagyok.

Ettöl ha rávesezm magam sportolhatnék?

Kaptam magán edzéstervet.

2009. aug. 12. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pánikbeteg vagy. a fuladás érzése nem reális, csak a betegség tünete, azért nem is mutat semmit a röngten.

keress fel egy pszcihológust, gyógyszermentes terápiákkal is jó eredményt lehet elérni a gógyításában. egyedül sajnos nem lehet leküzdeni ezt a betegséget, szakember kell hozzá. ha nem kezelik, egyre rosszabb lesz és átmehet szorongásos depresszióba, annál meg tényleg nincs rosszabb:(

2009. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a valerianától nyugodtan sportolhatsz, ezért is vény nélküli,mert nem lehetnek az életvitelt befolyásoló mellékhatásai. dolgozni, vezetni is lehet, persze mennyiségfüggő, de ezt a gyógyszerész is elmondja meg látod a leírásában.

Sok sikert és sztem nem ártana egy orvosi kivizsgálás, mert ha csak a tüneteket kezeled, az alap probléma megmarad és rosszabbodhat!

2009. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Semmi bajod szerintem. Én is asztmás vagyok és meég élek és virulok. Akkor nem kapok levegőt ha hetekig nem mozgok és sokat hízok. Nem fulladsz meg.
2009. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!