Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ellehet tüntetni valahogy...

Ellehet tüntetni valahogy véglegesen a bőrgombát meg a hasonló fertőzéseket?

Figyelt kérdés

Lementem birkózó edzésre 2 év után újra először és kijött rajtam vmi bőrbetegség, régebben is volt már ilyenem nem egyszer, és az lenne a kérdés, hogy ezt véglegesen nem lehetne valahogy eltüntetni? Idegesít hogy nem tudok normálisan lejárni edzeni.


Nem köralakú, égető érzés, nem viszket. kis pöttyök jelennek meg rajtam. csak az alkaromon.



2013. márc. 12. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Valamiért hajlamos lehetsz elkapni az ilyesmit. Korábban én is gyakran jártam így a gyógyfürdőben.

Végigcsináltam egy candida diétát, és kevesebb édeset eszem azóta is, ez segített. A gombák ellen valamiért nem véd az immunrendszered, gombaölők mellett az immunrendszert is rendbe kell tenni.

2013. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!