Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az orvosom beutalt tüdőröntgen...

Az orvosom beutalt tüdőröntgenre. A papírra azt írta, hogy bronchopneumónia ls, vagyis hörgi tüdőgyulladás. Miután meghallgatott, teljesen kétségbe volt esve, vajon miért? Kérdeztem, hogy valami baj van? , mire ő, hogy csak menjek el sürgősen.

Figyelt kérdés
18/L
2009. szept. 21. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ez durva...hát igen, ilyen a magyar egészségügy...csak aztán nehogy hagyjanak meghalni...bocs, de találkoztam már egy két orvosi műhibával. Ha igazán meg akarod tudni, hogy mi bajod van, akkor járj utána magad. Egyik lányismerősöm 20 éves létére talált egy csomót a mellében. Elment nőgyógyászhoz, az meg mondta, h semmi baj, el fog múlni, időszakos csomó. A bnőm nem hitt neki, másfél hónap alatt sikerült szó szerint "kihisztiznie", hogy beutalják röntgenre, meg mindenféle orvosi vizsgálatokra. A nőgyógyásza azzal ellenkezett, hogy nem akarja feleslegesen mindenféle tortúrának kitenni őt, hiszen felesleges. Hát nem volt az...kiderült, hogy rosszindulatú daganata volt, de még időben észrevették. Néha így belegondolok, mi lett volna, ha nem hallgat a megérzéseire, hanem a "szakszerű" orvosok akarata előtt hajt fejet. Borzalmas.
2009. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell halálra ijedni , a röntgen után többet fogtok tudni.


Remélem valami antibiotikumot azért adott:)

2009. szept. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért volt kétségbeesve, mert a tüdőgyulladás nem egy enyhe megfázás, azért ez elég komoly betegség. Lázad is van?
2009. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak hőemelkedésem volt.
2009. szept. 22. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Meggyógyultál már?
2009. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!