Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sokat hánytam, némi sültkrumpl...

Sokat hánytam, némi sültkrumpli most árthat (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Tegnap délután egész nap fájt a fejem, este 8kor lefeküdtem s 10-ig aludtam. Aztán 10-kor ettem egy szendvicset, előtte délben krumplilevest és makarónit. 11 óra előtt 10 perccel hánytam, majd egész éjszaka folytonosan rókáztam, kb. félóránként. Végül nem bírtam és hajnali négykor bementünk a sürgősségire. Ott kaptam perfúziót, hogy kipucolja a gyomrom. Mondták, hogy csak pirítóst és teát fogyasszak. D.u. elmentünk egy gyermekdoktorhoz (14 vagyok) aki felírt valami tablettát és egy port amit teában/vízben kell feloldani. Ha eszek egy pici sültkrumplit, az most ismét elronthatja a gyomrom? Amúgy reggel óta már csak 2x hánytam.

2013. ápr. 9. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kéne enned sült krumplit, ugyanis ilyenkor diétás étrendet kell tartani, a sült krumpli meg nem diétás. Olajban sült, nem tesz ilyenkor jót.

Amit ehetsz az háztartási keksz, sóban-vízben főtt krumpli, párolt rizs. És mellé sok folyadék.

És szerintem még holnap is nyugodtan mehet a diétás étrend.

És ha már nem hánysz, akkor utána fokozatosan kellene hozzászoktatni a gyomrodat a nem diétás ételekhez is.

2013. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okés, köszi :) ment a zöld kéz
2013. ápr. 9. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:

" Nem kéne enned sült krumplit, ugyanis ilyenkor diétás étrendet kell tartani, a sült krumpli meg nem diétás. Olajban sült, nem tesz ilyenkor jót.

Amit ehetsz az háztartási keksz, sóban-vízben főtt krumpli, párolt rizs. És mellé sok folyadék.

És szerintem még holnap is nyugodtan mehet a diétás étrend."


Csak ne olyan hevesen...Igen, nem kene ennek sultkrumplit, de nem csak most hanem egyebkent sem. Persze az olajtol is fugg, amiben sutik, de alapjaraton nem jo. Krumplit alapbol kerulnem, es a kenyeret is..sokat kell meg tanulnod az egeszseges etkezesrol, fiam.

2013. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!