Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rossz lenne a vérkeringésem...

Rossz lenne a vérkeringésem ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

A lábujjaim gyakran minden ok nélkül ellilulnak , és a kezemen is volt egy seb, ami ugyan begyógyult de lila maradt a helye, nyomásra visszanyeri a normális színét. Nem volna megfelelő a vérkeringésem? Mivel lehetne javítani a keringést?

19/L


2013. ápr. 12. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Fiatalabb vagyok nalad, megis rossz a verkeringesem. Menj el haziorvoshoz, beutal vervetelre, ott megmondjak mi 'hianyzik beloled' azt a doki felirja, szeded egy ideig, ujra becsekkolsz a verszopoknal, es kiderul javult e a helyzet... Tortura, de szerintem megeri.

Nekem a kezem labam volt mindig jeghideg, ill nyaron is elofordult h hiaba izzadtam, kozben ha nem sutott ram a nap, 40 fokban is faztam.. Kiderult, hogy vashiany. Szedtem a bogyot, hatott, mar nincs ilyen gondom, csak minimalisan, mert ez volt kb. 3 eve :D

2013. máj. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!