Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor múlik el a nyirokcsomó/m...

Mikor múlik el a nyirokcsomó/mandula duzzanat?

Figyelt kérdés

Pár napja a bal oldali nyirokcsomó vagy mandula volt bedagadva, elég nagy, több centi hosszan, akkor nyelni alig bírtam. Most az leapadt, de átment a jobb oldalira. Szemmel is jól látni a duzzanatot és olyan kemény mintha egy csont nőtt volna oda. De amúgy nem fáj, nyelésnél is csak néha néha. Isoprinosine-t szedek, még másfél levéllel van.

Mikor fog leapadni, vagy hogy tudnám gyorsítani a leapadást?


2013. ápr. 13. 10:30
 1/1 Csillagok válasza:
Én is ebben a cipőben járok. Nekem az Isoprinosine semmit sem használt. Van pontos diagnózisod a fül-orr-gégészeten amíg nem vesznek a torokváladékból kenetet és nincs diagnózis, addig nincs értelme a gyógyszernek, mert célzottan adnak rá vmit. Ezt javaslom neked is, sajnos még nem lábaltam ki belőle, most készülök visszamenni, mert elfogyött a gyógyszer, nekem ecsetelőt írt ki.
2013. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!