Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyirokcsomó megnagyobbodás?...

Emerson kérdése:

Nyirokcsomó megnagyobbodás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nyakamon hátul, oldalt és az állam alatt is jól tapintható nyirokcsomókat észleltem valamelyik mellett van 1-1 kisebb.Méretünk nem nagy nincs 1 cm se.Az állkapcsom alatt bal oldalt szúró fájdalmat érzek de nem biztos, hogy csomóból mert biztosnak nem tapintható annak de mozog.Mitől lehet?Nem vagyok megfázva igaz néha folyik az orrom.Egy pár hete már megvannak ezek a csomók.Normális , hogy tapinthatóak?Vagy az is lehet probléma, hogy nem hordok sapkát és megfázott a fejem.A hónaljamnál nem tapintható nyirokcsomó.

2013. febr. 19. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudsz tenni, mint elmenni az orvoshoz. De mihamarébb!
2013. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj, mert erre antibiotikum kell!
2013. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Nekem is most van ilyenem. Begyulladt. Iszonyat rossz. De fölösleges az anti biotikum. 7-49 napig tart míg kigyógyulsz belöle. Vegyél cataflam V-t kérd meg az orvosod irjon fel ha már nagyon fáj!
2013. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!