Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet szifiliszes vagyok?

Lehet szifiliszes vagyok?

Figyelt kérdés
Régebben,a hímvesszőm töve mindig nagyon viszketett,és ilyen pirosas volt.Ha sokat kapartam,ilyen színtelen kicsit síkos folyadék jött "felszínre".De idővel elmúlt,de csak most kapcsoltam,hogy mi van ha szifilisz?15/f vagyok,szűz..
2010. márc. 29. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A szifilisz nemi betegség,csak szexuális érintkezés esetén terjed.Biztosan nem vagy az.
2010. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,még más véleményére is kíváncsi vagyok.Csak mert félek,és nem szeretnék 10 éven belűl meghalni,vagy 30 injekciót kapni...Gondolom érthető :) A weben talált tünetek nagyjábóól egyeznek,bár az egész testemet nem lepték el kiütések.Amit leírtam fent,azok a tünetek voltak,és pont azon gondolkoztam miért fáj feljönni a lépcsőn... (izületi fájdalom)
2010. márc. 29. 15:22
 3/11 A kérdező kommentje:
Vgaiys voltak ilyen pattanás szerü dolgok a testemen,és most is vannak.A szegycsontomon,és a vállaimon+a hátamon 1-2 van.Pattanás méretüek,ésa nagyobb pöttyök kicsit pirosak.
2010. márc. 29. 15:39
 4/11 anonim ***** válasza:
azért elmehetnél orvoshoz.
2010. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%, hogy nincs szifiliszed, ugyanis az nemi úton terjed, így mivel írtad, hogy szűz vagy még, ez teljességel kizárt. De, hogy megnyugtassalak, a szifilisz tünetei: Először kis seb jelenik meg a fertőzés után ott, ahol bejutott a baktérium, majd apró, piros lencsényi kiütések az egész testen, amik viszkethetnek. A talpon és a tenyéren hámló foltok stb. Biztos, hogy nem ez a bajod! Menj el urológushoz, kapsz majd vmilyen gyógyszert, vagy kenőcsöt, és rendbejössz!Mielőbbi gyógyulást kívánok neked! :)
2010. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már semmibajom,csak ugye a 3. fázis tünetmentes,a 4.-ben meg halál...
2010. márc. 29. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok. Halál.. ugyan.. :) A szifilisz nemi betegség, csakis kizárólag közösüléssel kaphatod el.
2010. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
(vagy ha örököltem)
2010. márc. 29. 22:46
 9/11 anonim ***** válasza:
nemvagy szifiliszes, sztem neked gombád van. a tünetek pont arra illenek. kend canestennel.
2010. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A markodtól nem kaphatsz szifiliszt. Lehet, koszos kézzel nyúltál magadhoz.
2010. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!