Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehetek szifiliszes...

Mitől lehetek szifiliszes szex nélkül?

Figyelt kérdés
Fürdésnél már többször észrevettem furcsa kiütéseket a lábam közt, azt hittem vmi cucc ami eltünik, de aztán utánaolvastam, azt irják szifilisz és hogy csak nemi uton terjed, NEM volt senkivel nemi kapcsolatom se nagyon közeli érintkezés... Ha valaki tud segiteni irjon nagyon fontos (15 éves vagyok nem is mertem volna még szeretkezni...)
2009. ápr. 1. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akár úgy is elkaphatod, hogy a suliban van egy szililiszes srác/lány (nem tudtam eldönteni milyen nemű vagy bocsi:$) összefogdossa pl: a WC-ben a kezével a kilincset te meg utánna megfogod majd magadhoz nyúlsz. Így is eltudod kapni. Nagyon kell figyelni az ilyenekre, főleg a lányoknál.
2009. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, ez elég szar ügy... nemtudom hogy mondhatnám el ugy a szüleimnek , hogy ne higgyék azt h szexeltem vkivel... :S:S:S nemtudsz esetleg valami megoldást?
2009. ápr. 1. 19:42
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
buta vagy, ki mondta, hogy szifilisz? attol, mert az interneten utananeztel, az nem csak az lehet. lehet, hogy valami gombad van, mindenkeppen menj el egy nogyogyaszhoz, hogy nezzen meg. Ezeket barhonnan ossze lehet szedni, wc, piszkos kez stb.
2009. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hova mehetek el orvoshoz ha fiú vagyok, nőgyógyász kezel férfiakat is? (elég hülye kérdés lehet, de nem értek ezekhez)
2009. ápr. 1. 19:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
bor- es nemi beteggondozoba, ne a nogyogyaszhoz menj.Bar a hazi orvosnak is elmondhatod es beutalhat.
2009. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Én velem is hasonló a helyzet.Ha sokszor kiverem,kidörzsölödik és viszket,és kiütések lesznek rajta.Egy hétig nem nyúlok hozzá,csak tiszta vízzel mossom meg,kerülöm hogy oda kerüljön a maró hatású tusfürdö akkor elmúlik.Sokszor masztizol?21/F
2009. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ez teljesen más sztem, de meglátjuk h tényleg elmulik -e , am sztem természetes ha napi 1x megteszem :D. de akk most tartom magam, de félek h nem olyan a gond.. mer már 1 hete észrevettem akk aszittem h vmi hülyeség, de aztán meg mintha terjedt volna.
2009. ápr. 1. 19:58
 8/17 A kérdező kommentje:
olvastam most vmi Ezüskolloid-ról ami a gombás fertőzéseket mulasztja el, mit tudtok róla? hatásos?
2009. ápr. 1. 20:04
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

mégse szifilisz amit te olvastál.

am nemkell 1ből a rosszra gondolni. vszínű h ki pált azon a részen mert nem szellőzött jól.

2009. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

ezüstkolloid oldatot kaphatsz patikában asszem.

gyulladásos és egyéb fertőzésekre jó.

2009. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!