Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért jött rám ez a hirtelen...

Miért jött rám ez a hirtelen hányás?

Figyelt kérdés

8kor kolbászt ettem(nem szoktam de most így jött ki). Ez után megnéztem az Arsenal-Everton mecset és lefeküdtem.Akkor még minden rendben volt.Ezek után éjfélkor felèbredtem és kihánytam mindent.Ezek után(már tudon hogy helytelenül) gyorsan megidtam kb.fél liter vizet és visszafeküdtem.Ám már nem tudtam visszaaludni,mert a hasam nagyon fáj.Nagyon fáj,nem lehet aludni tőle :/

Ha ez még nem lenne elég akkor elmondom azt is hogy amikor böfögök v. majdnem hányok akkor erős gyomorszagot érzek.

Mi lehet a bajon? Mennyi idő alatt gyógyulhatok fel? Mi erre a gyógymód?



2013. ápr. 17. 02:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami romlott volt amit ettél, ilyenkor a szervezeted felfelé és lefelé is próbál minél ellőbb megszabadulni a cucctól. Mondjuk most már eltelt vagy 10 óra a kérdésed óta, gyanítom mindkettőn túl vagy már.
2013. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lefelé is jött de nem hasmenés.Amúgy mostanra kezdek helyrejönni.Mit egyek?
2013. ápr. 17. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre ma már senki nem fog neked megnyugtató válazt adni, 10 évvel ezelőtt minden doki azt mondta volna, hogy üres tea, pirítós meg háztartási keksz, ma meg az terjed, hogy amit kívánsz, mert nem oszt nem szoroz.
2013. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!