Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandula feldagadás + nyirokcso...

Mandula feldagadás + nyirokcsomó duzzanat?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt fájt egy kicsit az állam alatt, másnap alig bírtam nyelni, tegnap reggelről beszélni is alig tudtam(aztán rákerestem az interneten, nyirokcsomó duzzanat o.o )... Ma reggelről megint 5-kor keltem, mert úgy éreztem, hogy valami van a torkomban, megnéztem és úgy látom, mintha a mandulám fel lenne dagadva, így még rosszabb,mert nyelni is alig tudok, nem kellett volna még ez is. Olyan mintha vki nyúlkálna a nyelőcsövemben!!! q,q Ez miatt öklendezek is néha-néha.. Szóval nagyon rossz, tegnap sem mentem suliba... Most reggelről sírtam is, mert nagyon féltem és baromira fáj ahogy nyelek.

....

Nya, szóval ... mivel az interneten sokféle hírt találtam ami komolyan megrémisztett, gondoltam okosabb ötlet lenne, ha itt kérdezném meg (dél fele megyek orvoshoz).

...úgy érzem öngyilkos leszeeeeeek @,@... <--- de persze ez csak egy érzés ^,^"

na mindegy...

A kérdésem:


MIT CSINÁLJAK??? Q,Q


*gyors válaszokat kérek ._. *



2013. ápr. 18. 06:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mandulagyulladásod lesz,ami nagyon kellemetlen,de emiatt "ne öld meg magad":). Az orvos majd ír fel gyógyszert,addig is vegyél valamilyen torokfertőtlenítőt és igyál sok folyadékot.
2013. ápr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a mononucleosis-omnál voltak ilyen tünetek
2013. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menny vele orvoshoz, fertőző és szövődmények is kialakulhatnak. Kórházba is kerülhetsz kiszáradással.
2013. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ^,^


1# : Azért remélem gyorsan meggyógyulok, nem bírnám ki ha súlyosabb lenne az állapotom... :S Nyugi nem leszek öngyilkos :D Ez csak egy érzés... :| Folyadékot persze alig tudok inni, 10 perce itt van a kakaó az asztalomon, de csak 3 kortyot tudtam belőle inni, alig várom, hogy elmenjek az orvoshoz.. @_@ Amúgy Zinatot vagy mit szedek, meleg teát iszogatok... 2× ittam Neo Citran-t, de nem segített és még 2× kakaót... mármint most birkózok a 2.-al xD


2# és az mi is? :D


3# Okés.. :) Szerintem már a kiszáradás szélén vagyok.. xd

2013. ápr. 18. 08:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nehéz inni,akkor is kell!! A kiszáradás,torkod szárazsága ront az érzésen.Sokszor kis kortyokat igyál.
2013. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, iszogatok, csak baromira nehéz :\ Tegnap voltam az orvosnál,azt mondta torokgyulladásom van, úgy megnyomkodta az állam alatt, hogy még jobban fájt xD
2013. ápr. 19. 08:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor ahhoz képest most jó? Nem? Lehet,h azért csinálta? :D

Gyógyulj meg!

2013. ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Áhh... dehogy jó xd még nagyobb lett a mandulám reggelre... :S
2013. ápr. 19. 08:55
 9/9 anonim válasza:

Üdv. Interneten ne keress betegségekre utaló tüneteket, mert a végén minden bajod lesz. Be streszelsz, legyengül az immunrendszered és aztán minden sz@r elkaphat.

Én már voltam így lyme kóros, hiv fertőzött, áhhh... Csoda, hogy még élek :P

2013. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!