Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor tekintehető az " ekcéma"...

Mikor tekintehető az " ekcéma" gyógyult felületnek?

Figyelt kérdés

#viszketés #hámlás #d a piros #területek ( habár #kissebbek ) még mindig #láthatóak!
2013. ápr. 24. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már nem látszanak a pöttyök és nem viszket fáj.

De az lenne a legjobb, ha rájönnél mitől jött ki, mert ha újra használod azt a szert újra ki fog jönni.

Nekem a kezemen szokott bizonyos mosogatószerektől, hosszú időbe telt mire rájöttem melyektől (amire rá van írva, hogy sensitiv az nekem gáz) amióta kerülöm ezeket nem jön ki

2013. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Amennyiben szeretnél egy ekcémás diétás anyagot elküldöm neked, gyógyszerész vagyok. A kisfiam VOLT beteg...

A diéta nem kerül pénzbe, csak odafigyelést igényel, mit eszel..

Évi

2013. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha van alap allergiád, tegyük fel, hogy pl. gabonafélékre allergiás vagy (nem kifejezetten gabonára, csak gabonafélékre, amiből vannak gyomfüvek is), akkor neked nem szerencsés, ha pl. gabonából készült ételeket eszel, mert az keresztallergiát idéz elő, erre érdemes odafigyelni ;)

És sajnos igaza van az első hozzászólónak, mert az Elocom és társai nagyon jók... a tüneti kezelésre, de az okát nem oldják meg az ekcémádnak...

Amúgy nálam az a helyzet, hogy miután kenegettem Elocommal a kezem,utána persze megszűnik a viszketés, a pirosság, de minimálisan szárazabb marad az a terület... Ellenben akkor ez már gyógyultnak tekintendő, mert az ekcéma tünetei, mint viszketés és pirosság már elmúltak..gyakorlatilag azonban ez a jelenség bármikor kiújulhat...

2013. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A bőrgyógyász egy "kenőcsösszetételt "írt fel mely 3 hét alatt rendbehozta!Azonban most mintha kezdődne előlről! Az is lehet, hogy hypocondriás vagyok és állandóan azt nézem, nincs -e valami új.Még anni, hogy a területek most is pirosak, de nem viszketnek, viszont a bőr nagyon száraz. Testápolóval lehet kenni?
2013. máj. 9. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nutritic-kal igen, vagy valami hipoallergén testápolóval
2013. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!