Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sajnos majdnem minden cipőtől...

Sajnos majdnem minden cipőtől ekcémás kiütéseim lesznek, hogyan tudnám kiválasztani a megfelelő cipőt?

Figyelt kérdés
Előfordul hogy egy-egy cipőtől semmi bajom, és ez teljesen márka vagy ár független. Sajnos nincs semmi szisztéma ami szerint cipőt választhatnék. Nincs fölöslegesen több tízezer forintom, hogy találomra vegyek cipőket amit nem is tudok hordani, a gyógycipők szintén drágák, és még szörnyen rondák is. Az orvos csak annyit mondott, ekcéma majd kinövöm ekkor 9 éves voltam, most 20 vagyok, nem nőttem ki...

2013. ápr. 18. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kéne tudnod mire vagy érzékeny, és hogy melyik cipö miböl van. Vagy olcsó kínait venni, vagy neten használtat, és ha nem jön be hasonló áron továbbadod szintúgy neten.
2013. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!