Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 4 hete tetves vagyok. Erről...

4 hete tetves vagyok. Erről nem tud senki még a szüleim se.13 éves vagyok. Nem merek szólni nekik és nem is fogok. Van e olyan ellenszer vagy tudtok e valami jó tanácsot hogy saját magam kiirtsam őket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 19:55
1 2
 1/20 anonim válasza:
81%
Szolj szüleidnek :/ muszáj lesz.hidd el segiteni fognak neked
2013. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
miért szerinted mi lesz ha elmondod nekik? megesznek a tetveiddel együtt?
2013. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb ha kopaszra borotválod magad az legyen az első. Aztán menj el a háziorvosodhoz aki felír majd neked valamit.
2013. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Istenem,azt olvastam,hogy "terhes"...túl sok ilyen kérdést láttam már :D
2013. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Patikába lehet venni ellene szert. De utána a döglött sörtéket el kell távolítani amit magadnak nem hiszem ,hogy megtudsz csinálni.
2013. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nullasgeppel le tudod tolni a szorzetet, akkor nem lesz tetu sem


Eleg szegyen, hogy ott tartunk, hogy anyadek egyreszt egy honapja eszre se vettek, masreszt meg hogy ilyen bajjal nem fordulsz azonnal szuleidhez, segitseghez... semmi szegyelnivalo nincs benne, viszont majd ha az egesz osztalyod latni fogja (mert latszik ahogy ugralnak, nem kell tul kozel menni hozza)

Szolj anyadeknak, ANTSZben ingyen lehet kapni tetuirto sampont, 3 nap alatt kiirtja oket!

2013. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Menj a gyógyszertárba lehet kapni asszem valami "Nix" nevü sampont amivel hajatmosol és egy két használat után eltünnek a tetvek.

Csak kövesd a használati utasítást. És nyugodtan szülj a szüleidnek mert gondolom tudni fogják, hogy a suliban kaptad el mert most ugyis elindul a tetüjárvány megint. és nehogy te fertözz át másokat a suliban mert az meg még cikibb...

2013. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

a saját szüleid előtt miért kell szégyenkezni?! erről nem tehetsz! ezzel a buta felelőtlen viselkedéssel csak mást tudsz megfertőzni!


patikába van tetűellenes sampon.

2013. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ces!

Ha a kérdező egy hosszú hajú lány, nem biztos, hogy értékelni fogja az ötleted.:)


Kérdező!

Gyógyszertárban is kérhetsz segítséget.

2013. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Pixi3 válasza:
Inkabb a szuleidnek mondd el mint barki masnak. Kulonben 8.ba van am ilyen orvosi vizsgalat meg az utolso oltas ott nem uszod meg. Azt akarod h az osztalytarsaid jojjenek inkabb ra?
2013. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!