Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a külföldi pasi, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a külföldi pasi, akivel megismerkedtem nem a saját nevét adta meg, hanem a haverjáét, akivel volt, azt jelenti, hogy nem jöttem be neki és leráz?

Figyelt kérdés
Heelp! A hétvégén megismerkedtem 2 külföldi fiúval (haverok együtt voltak), főleg azzal dumáltam, amelyik bejött, megkértem, hogy írja le a nevét egy papírra, nemrég rákerestem facen és a haverját adja ki. Ez egyértelműen azt jelenti, hogy nem jöttem be neki és leráz, vagy félreértett, úgy hogy a haverja nevére vagyok kiváncsi vagy mi van?

2013. ápr. 16. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lépjél túl rajta.Átvert 26L
2013. ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem érthette félre,biztos direkt így csinálta.
2013. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem jövök be neki? Gondolom magáról nem olyan képet tenne ki, amin a haverja van középen és ő jobbra levágva? nem jelölöm be.
2013. ápr. 16. 08:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne kezd el,hogy biztos félre értett,elrontotta blablabla....semmi ilyesmi nincs.Pusztán átvert.Dolgozd föl lesz még ilyen egy párszor.Ha ismerkedni akart volna megadja a telefonszámát.Ennyi,vagy ő megkeres face-n.26L
2013. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bejelöljem vagy ne?
2013. ápr. 16. 08:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ha akarod bejelölöd, aztán majd meglátod mi lesz, nyilván nem fog visszajelölni ezek után
2013. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem jelölném.

Biztos, hogy lekoptatott. Ha nagyon bejöttél volna neki, akkor ő lépett volna, ő keres, ő kéri a neved és a számod. De ha ez nem volt, akkor nincs érdeklődése feléd.

2013. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes loholni egy pasi után sem, pláne ha ő így áll hozzád. Ha ő annyira akarta volna veled tartani a kapcsolatot, akkor 1.) elkéri a te neved 2.) megadja a tel.számát és elkéri a tiedet 3.) már rég ott lenne a FB-on, hogy bejelölhessen és chatelhessen veled.

Szóval lépj rajta túl. Ha mégis Ő jelentkezik, akkor majd újragondolhatod a kérdést.

2013. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Haverjával is találkoztál, nem? Akkor bejelölheted.

Csak ne mint a fiúdat. Kepeszteni azért ne kepesz utána. Legyen benned tartás.

2013. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!