Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS, félek. Mi csíphetett meg?

SOS, félek. Mi csíphetett meg?

Figyelt kérdés
Gépezek. Egyszer csak azt érzem hogy a jobb kezem, mintha égne, marná valami egy kis pontba, veszem le rögtön a felsőm, nézem, egy kis rózsaszín pont egyre nagyobb és véresebb lesz, majd fehér pukli lesz körülötte aztán vagy 5 cm-re kipiroslik a kezem és fáj és érzékeny körülötte. Már betadinnal lefertőtlenítettem és rátettem egy tapaszt, a duzzanat lement már és a közepe sem piros, hanem egy kis vágás, csípés látszik és piros körülötte még mindig nagyon és csípő érzés. Mi csíphetett meg? Szúnyogot nem láttam nálunk, de azt tudom hogy hangya az rengeteg van nálunk most. Ugye nem veszélyes? Mert amikor hirtelen elkezdett égetni a karom annyira megijedtem hogy azt hittem össze esek, mert nem tudtam mitől van. Valaki segítsen mert most kicsi be vagyok pánikolva.

2013. ápr. 26. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hangya. Vegyetek rovarírtó port és szórd be a szobádat a falak mentén.
2013. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetett hangya,pók,de ne ijedj meg nálunk szerencsére nemél olyan,amelyiknek a csípése halálos.Kend be Fenistillel,v. valamilyen szteroidos krémmel és igyál Calcium pezsgőtablettát.
2013. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!