Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem gyógyulok már?

Miért nem gyógyulok már?

Figyelt kérdés
Már szombat óta olyan vagyok, mint a mosott sz@r. Fáj a torkom, a fejem, aztán köhögni is kezdtem, mára előjött az orrfolyás, tüsszögés is... Lázam az nincs, csak hőemelkedésem, 37.5-nél nem ment feljebb. Mióta elkezdődött iszom a meleg mézes teát, NeoCitránt, sok C vitamint, de csak egyre rosszabb. Sál a nyakamban, pihenek amennyit tudok, de elég rossz, mert unalmas, délután meg úgyis takarítanom, vásárolnom kell mikor anyám hazaér... Szóval mit csináljak, hogy meggyógyuljak végre?
2009. szept. 29. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elkénne menni a dokihoz
2009. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hagymateát igyál.

éjszaka meg izzadjál le, és ne takaríts meg vásárolj kb 3 napig. anyád biztos megfogja érteni.

2009. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már 2 hete vagyok beteg ugyanezekkel a tünetekkel és nekem sem múlik!
2009. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha elmászkálsz vásárolni, meg takarítasz az csak ront a helyzeten. ki kell magadat pihenned, hogy a szervezeted meggyógyítsa magát hiszen ha az energiád elpazarolod akkor mégis hogyan akarod legyőzni a bacikat?:) Gőzölj kamillával, aludj minnél többet, ha van otthon bioptronlámpád/infralámpád akkor azzal is lámpázz, és szedj 3 napig naponta háromszor 1 adag Oscillococcinumot. Nekem mindig hat;)
2010. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!