Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Ha számitógépet használok,könyvet olvasok,vagy valami olyat csinálok ahol koncentrálni kell huzamosabb ideig utána nagyon rosszul érzem magam.A látásom olyan furcsa lesz mintha nem látnék rendesen,csak akkor jobb ha hunyorítok de nem sokkal.Nem látáskiesésem van és nem is fényeket látok ,hanem olyan mintha máshogy fognám fel ami körülöttem van és ez a látásomra is kihat.Furcsán érzem magam mintha be lennék zárva önmagamba.Régebben is volt már ilyen velem.Kiskoromban amikor a szüleimmel tv-t néztünk este miután felkeltem nagyon furán éreztem magam de mindig elmúlt.Most már nem múlik el és sokkal rosszabb mint volt.A vérnyomásom magas volt 1 éve ,amit beállítottak.Azóta szedem a vérnyomáscsökkentőt.Vannak fejfájásaim kb 1 éve amik azonban nem erősek de kiskoromban viszont nem voltak.Csináltunk CT-t is de negatív lett.A vérképem is majdnem tökéletes,csak két érték tért el de azok is csak nagyon picit lógnak túl a határon.Mindenhol utánaolvastam már a neten de sehol nem találtam olyan leírást ami tükrözte volna legalább a látással kapcsolatos gondjaimat.Már álmaimban is rosszul vagyok és ugyanezek az érzések gyötörnek miközben álmodom.Nagyon rosszak a mindennapjaim.Nem tudok teljes életet élni.Nagyon kérlek segítsetek!Nem tudom mi lehet a bajom de lassan beleőrülök és már nagyon nem bírom ezt :'(

2013. máj. 9. 17:10
 1/2 anonim válasza:
Szerintem menj el egy szemészhez. Ha rossz a szemed, az simán okozhat fejfájást, rosszullétet!
2013. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már voltam szemészeten az elmúlt hetekben és semmi elváltozást nem mutattak ki.Teljesen normális a szemem.Kicsit száraz azonban.
2013. máj. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!