Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? Lent bövebben

Mi lehet a bajom? Lent bövebben

Figyelt kérdés
Ma reggel mikor felkeltem már rosszul voltam,hasmenéssel kellett mennem wc-re.Ma voltam már legalább 10x wc-n nagyon hígat wc zek.Most így estére már alig jön valami,ha el is megyek,viszont ha nyomkodom kicsit a hasam akkor bugyog benn.Hányingerem is van.Enni nem ettem semmit.Sima vizet iszok.Lázam 38.2 volt,akkor bevettem lázcsillapítót.Kérlek írjatok valamit,mi lehet a bajom.
2013. ápr. 28. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
calici vírus, vagy ételmérgezés szerintem
2013. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melyiknek mennyi idő amíg kimegy belőlem?Most kicsit felkeltem mert egész nap feküdtem csak.Hogyan tudhatom meg h ételmérgezés e?Azt érzem,ha hánynék talán jobban lennék,de nem akarok.
2013. ápr. 28. 19:12
 3/5 A kérdező kommentje:
mármint nem jól nem akarok lenni,hanem hányni.
2013. ápr. 28. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Most nálunk a suliban is van egy ilyen vírus fertőzés, aminek hányás, hasmenés és láz a tünete. Valószínűleg Te is ezt kaphattad el, 2-3 napig tart a hasmenés. Szigorú diéta / háztartási keksz, ropi, főtt krumpli, sima főtt rizs, amikor már éhes leszel, víz és tea, egy csipet sót tegyél a vízbe./ Folyadékot mindenképp igyál, mert kiszáradsz, hiszen ezzel a vizes hasmenéssel sok folyadékot veszít a szervezeted , ha a szervezet a száraz oldalra kerül az fokozza a lázat is, ami a fertőzés miatt jelentkezik.

A hasad addig fog bugyorogni, amíg híg vizes a benne " közlekedő" béltartalom.

Tejet ne fogyassz legalább 2 hétig, ha már nincs tünet akkor sem, mert nehezebben bomlik le a tejcukor ilyenkor és visszatérhet a hasmenés.

2013. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!Remélem már holnapra nem leszek ennyire rosszul! :'(
2013. ápr. 28. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!