Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? Már egy hónapja...

Mi lehet ez? Már egy hónapja köhögök. Folyamatosan.

Figyelt kérdés
Estére mindig berekedek, éjszaka mindig felébredek annyira köhögök. Reggel a köhögésem minden nap felszakad és váladékos, délutánra száraz köhögésbe megy át. Egy nap többször is rám törnek fulladások.A torkom csak esténként fáj,lázam sincs,semmilyen más tünet nem jár hozzá.

2013. máj. 9. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Asztma ?
2013. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami allergia.
2013. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg elkaptad ezt a mostani vírust.
2013. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ugyanezekkel a tünetekkel szenvedek, de én még csak egy hete kb. Nem vagyok az a típus, aki azonnal minden apró cseprő fájdalomra ill. tünetre azonnal gyógyszeres megoldást keres, de azt mondják, hogy az Ambroxol Q 3 nap alatt helyreteszi, ha mellette az ember sok folyadékot iszik - javaslom a kakukkfű teát. Mivel most már nekem is a tököm tele a köhögéssel, én is rászánom magam. Próba cseresznye.
2013. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!