Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet mononukleózis?

Lehet mononukleózis?

Figyelt kérdés
Mostanába kicsit sokat buliztam és éltem ki az életem..az immunrendszerem eléggé legyengült, elkaptam streptócocust, vírusos hasmenést, valami fertőzést a nemi szervemre ezekből most gyógyultam ki nemrég és most feladagadt a nyakamon a nyírok csomóm nagyon fáj a torkam is, nincs étvágyam, folyamatosan álmos vagyok, rossz a közérzetem és a lázam hol nagyon magas akár 40 fok is hol meg lemegy 35 re és a lázam percenként változik. Kicsit utánaolvastam és ezek a tünetek monónukleozisra utalnak. Lehet hogy valami más?

2013. máj. 16. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj egy labort, ha a májfunkcióid is rosszak, akkor valószínűleg az.
2013. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Küldtem, holnap kapok eredményt csak nem lenne jó ha ez a bajom lenne mert suliból is sokat maradnék ki...és ideges vagyok. Amúgy máj az kéne fájjon vagy nem lehet észrevenni?
2013. máj. 16. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, pedig 2x nagyobb volt,mint amilyennek kellett volna lennie :D
2013. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!