Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszre jó az ecet? Kipróbál...

Herpeszre jó az ecet? Kipróbáltam és nem ajánlom senkinek!

Figyelt kérdés

2.napon voltam tegnap és már alig volt a herpeszemből, mert Zoviraxal kezeltem, de mondták nekem az ecetet, hogy próbáljam ki, meggyógyítja. Úgy aludtam el, hogy kis fülpucival eceteltem kicsit. Éreztem, hogy csípi. De gondoltam, hogy csak fertőtlenít.

Reggel nézem.. bassszuuus.. :S Piros a szám felett is ahol nem volt semmi sem, meg fáj.. :S

Vagy hülyeség, vagy nem ebben a stádiumban kellett volna, vagy túl sokat tettem rá??

L18


2009. okt. 2. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
szokták mondani sebre is. De hát kimarja... inkább talán alkohollal fertőtlenítsd!
2009. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A népi módszerek jók, csak pontosan ismerni kell az alkotóelemek erősségét. Ecetből rengeteg fajta van, van olyan erős %-ú, amitől az egészséges bőr is megég, hiszen az ecet sav.

Nekem is van herpeszem, a Hevizos vált be és a homeopátia. Az utóbbi esetében előbb pontosan meg kell határozni a tüneteket és ahhoz keresni a szert. (Pl.a patikákban kapható egy kis könyvecske - Homeopátia a mindennapokban, abban meg tudod nézni.)


Az ecettel meg légy óvatos. Max. 5%-osat használj.

2009. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a fokhagymát probáltam ki régen, na azt se ajánlom senkinek! Zovirax vagy Telviran krém vagy Coomped herpesztapasz/drága de jó/!
2009. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én lábgomba ellen próbáltam ecetet használni és ugyanígy jártam, jól kimarta. Nagyon kell vele vigyázni. :|
2009. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!