Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3. napja van hőemelkedésem....

3. napja van hőemelkedésem. Hörgőgyulladás esetén belefér ez még? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Igazából már lassan 3 hete köhögök, de nem volt komoly tünetem, nem mentem orvoshoz. De már 3 napja hőemelkedésem van, mellé erős hurutos köhögés, orrfolyás, más nincs. A hörgőgyulladást csak én gondolom.

Telefonon beszéltem az orvossal, illetve a gyógyszerész ajánlott kakukkfűkivonatos köhögés elleni gyógyszert, szedek Dalacint (a héten volt egy kisebb műtétem, ezt amiatt szedem, de a doki szerint erre a betegségemre is jó lehet, a műtét miatt az immunrendszerem is gyengébb lehet lelki okok miatt is). Szedek még C vitamint, sok folyadék, mit tehetnék még? Ma már jobban vagyok, mint tegnap és tegnapelőtt, de a lázam ma is 37-37,4 között mozog. Ez belefér? mert sosem szoktam lázas lenni...


2013. máj. 19. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Belefér,nekem most 7 napig volt lázam,meg utánna 2-3 napig kis hőemelkedés.
2013. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!