Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak? Szerintetek ez...

Mit csináljak? Szerintetek ez sok kcal volt vagy belefér?

Figyelt kérdés

A mai napom

Reggeli: 1 szelet tk abonett 10g sovány csirkemellsonkával egy fél szelet paradicsommal és egy vékony csík salátalevéllel , 2 db csokis végű croissant 2 dl tejjel és egy fél szem málnával

tízórai: 20 gramm sovány túró 2 csepp édesítővel, 10 db triplacsokis pilóta plusz egy milka csokinyúl

ebéd:tonhalsaláta:80g tonhalból egy salátalevélből 2 szem paradicsomból és 3 szelet uborkából. és desszertnek 1 tál tiramisu 20 dkg teljes kiőrlésű mascarponébol 1 csomag babapiskótából, 3 tojásból, a tetején 2 szem málna és egy tábla csoki lereszelve. Kávé 2 csepp 1.5-ös tejjel és 2 szem édesítővel.

uzsonna:2 lekváros bukta, nutellás kenyér ropidarabokkal a tetején.

vacsora: 1 szál zeller, 1 szelet hawai pizza 50 g ketchuppal

És nem bírtam ki ezért most az előbb ettem még egy szem málnát, tudom hogy nem kellett volna a gyümölcscukor miatt mert az könnyebben zsírrá alakul.

Betett ez a kirohanás a diétámnak? Általában este 6 után már nem eszek, maximum fehérjeport vízbe vagy disznózsírba keverve, mert a szénhidrátot ilyenkor már nem használja fel a szervezetem.

Most menjek el futni? vagy elég ha holnap esetleg nem eszek gyümölcsöt?

22/L 175cm, 48kg.



#diéta #fogyás #szénhidrátszegény #a fruktóz rossz értem?
2013. ápr. 5. 20:14
 1/6 anonim válasza:
Hát nemtudom hova diétázol, amit írtál a 48kg az jó :) Különben ne gyümölcsöt ne egyél hanem például nutellás kenyeret, többre mész vele. Ha sportolsz mellé nem olyan vészes, de ilyen kirohanásaid nem lehet hogy azért vannak mert sokszor mondasz le ételekről, vagy sokszor koplalsz? Mert az nagyon nem jó.
2013. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát lehet, régebben volt hogy meg ettem 2 almát is egy nap, vagy 1 banánt. Próbálom a fentebb leírt diétát tartani csak az esti kirohanás nélkül. ilyenkor már nem szoktam gyümölcsöt enni, főleg nem egy egész szemet.Lehet a holnap reggeli tepertős lekváros mézes kenyérről lehagyom az 1 dkg vajat.

Amúgy heti 3x szoktam úszni a fürdőkádban 10 percet.

2013. ápr. 5. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemán ez kamu
2013. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kamu!!!
2013. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok még, javasolnám, hogy az abonettet is mártsd legközelebb disznózsírba és a fél málnát is, sokkal jobb lesz!!!
2013. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A málnát én ledolgoznám a helyedben, mert dagadt disznó leszel. 50 felülés, fél óra futás, és 3 napig ne egyél, csak vizet igyál.

ui: a vízbe tegyél egy kis disznózsírt :)

2013. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!