Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Wartner szemölcseltávolító...

Wartner szemölcseltávolító fagyasztó. Mesélnél róla?

Figyelt kérdés

A kezemen nőtt néhány hónapja kettő. Az egyik még kicsinek mondható szerintem, 2-3 mm átmérőjű, a másik még alig látszik. Ma veszek, remélem hatni fog tényleg. A lábamon 3 van, azok makacsabbak kettőt tervezek rájuk nyomni. A lábamon lévők kb. fél centisek, az egyik kifelé, de a másik kettő befelé van nőve, kitudja mekkora nőtt, szerencsére a másik befelé nővő még csak néhány hónapos.

Mennyi ideig nem tudok majd járni? Nagyon fáj, tényleg nem érdemes magamnak, tehát kérjek meg valakit?



#Wartner #fagyasztás #szemölcs #szemölécs eltávolítás
2013. máj. 21. 12:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aki nyavajog hogy fájdalmas az ne menjen akkor bőrgyógyászhoz se. Ott folyékony nitrogénnel fagyasszák ami -200 fok körül van és komoly égést okoz a szemölcsön és környékén (nekem 2 napig fájt az ujjam a kezelések után). A wartner ehhez képest p*csafüst. Az ujjamról a szemölcsöt a nitrogénes kezelés sem hozta le, a savas ecsetelők kimarják de mindig visszanő az új bőrrel együtt (azt is bekenem még ha órákig csípi is a sebet). Valószínű majd egyszer elrothad velem együtt :D
2016. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nekem azóta már elmúlt régen szerencsére :) A wartner nem használt. Én megreszeltem a tetejét(de csak addig szabad amíg nem vérzik) ezután ecsetelővel bekentem, sokszor meg kell ismételni amíg el nem múlik. Egyre kisebb lesz, aztán néhány hét és eltűnik.
2016. jan. 22. 16:02
 13/13 leander0101 válasza:
Nem ér semmit! Pénzkidobás! Ha nagyon makacs bőrgyógyásszal kell kiégetni utána egy ideig fájdalmas de kb két hét múlva elfelejted hogy szemölcsöd volt
2016. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!