Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon nagyon fáj a farcsontom...

Nagyon nagyon fáj a farcsontom. Nem is tudtam ráülni és most hogy az osztálytársam jól belém térdelt abszolút nem tudok kényelmesen ülni. Mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
mégegyszer mondom, hogy kivírhatatlanúl fájdalmas.
2009. okt. 8. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

1) mit csináltál, hogy ennyire fáj? Ne csináld többet.


2) várd ki, míg elmúlik.


3) ha baleset következménye, akkor menj el orvoshoz.

2009. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor még kissebb voltam sokat estem rá és amikor nem volt semmi bajom vele ültem rajta. Már sajnos nem tudom visszacsinálni. :( jó lene ha tehetném. 12/L
2009. okt. 8. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vékony alkatú vagy és gerincferdülésed vagy arra való hajlamod van, akkor ezt meg kell műttetned. Nem fog elmúlni. Menj orvoshoz.
2009. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kisebb koromban nekem az a csont jobban kiállt:/ de elvileg magától normális lesz:D [nekem az is lett^^] bár nekemis rohadtul kellett vigyánom rá..szal nem kéne egymásba térdelgetni:D
2009. okt. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!