Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azok a gombás fertőzések...

Azok a gombás fertőzések melyek szexuális úton terjednek, terjedhetnek pl. közös WC használat által vagy uszodában?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy közös WC használat? Egyszerre többen, vagy egy WC-t többen?

Mert ha így is terjedne, az emberek 99,9%-ának gombás fertőzése lenne.

2009. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állítólag nem, de szerintem simán. Én nyilvános helyen azért wc papírt rakok a wc deszkára körbe.
2009. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsö gombás fertözést szülés után a kórházi WC-ben kaptam.
2009. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ha valakinek gombás fertőzése van pl. a nemi szervén, akkor az biztos-e hogy szextől van vagy elkaphatta olyan helyen ahol pl. koszos a WC vagy előtte használta olyan aki gombás?
2009. okt. 9. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elöbb irtam: a kórházi WC-töl kaptam - nem szex közben, hanem szülés után, mert amikor ki kellett mennem, ráültem (mivel elöször is máshogy nem tudtam, másodszor eszembe se jutott, hogy ott a WC fertözö lehet).

Sok mindentöl el lehet kapni, nöknél pl. elég, ha rosz irányban törlik ki magukat, és széklet (akármilyen kevés) kerül a hüvely környékére.

2009. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És ha ilyen nővel orális szexelek, átmehet ez a számra?

2009. okt. 9. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2009. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!