Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hólyagok a nyelv hátsó részén,...

Hólyagok a nyelv hátsó részén, kaparó torok, hányinger - Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Reggel még telejsen jól voltam, majd ebédután nem sokkal hirtelen hólyagok jelentkeztek a nyelvem hátsó részén. Nem fájtak, csak éreztem, hogy van ott valami. Öblögettem Listerine-nel (más egyelőre nincs itthon) és vitaminokat is vettem be. A hólyagok nem terjednek, de elkezdett fájni a torkom (mint amikor torokgyulladásom van) és egyre rosszabb hányinger kerülget. Mi lehet a baj? Holnap mindenképp elmegyek orvoshoz,de nagyon sokat segítene, ha addig is kérhetnék tanácsot valakitől,hogy legalább addig mivel enyhítsem a tüneteket. Előre is köszönöm a válaszokat - elgépelésekért pedig elnézést, nagyon émelygek.

2013. jún. 10. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem tüszős mandulagyulladásnál voltak hasonló tünetek, csak az én esetemben rettenetesen magas lázzal járt az egész...de ez emberfüggő, másnál teljesen lázmentesen is előfordulhat.
2013. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valami betegség lappang benned, nekem volt már ilyen, valamilyen coccusok telepedtek meg a torkomban és a nyelvem végén a garatnál. Én akkor antibiotikumot kaptam, de akkor fájt a torkom, folyt az orrom, minden bajom volt.
2013. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!