Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a vesegyulladás miatt van?

Ez a vesegyulladás miatt van?

Figyelt kérdés
kb 4 hete volt ,hogy elkezdett szórni az oldalam,hányingerem volt,fejfájás,sokat ittam,rázott a hideg...vesegyulladást mondott az orvos.laborba kellett vizeletminta ,miszerint igen vesegyulladás volt.kaptam rá augmentint,2 hétig szedtem cataflammal..szörnyű volt ez a két hét rettentő rosszul voltam.mikor visszamentem az orvoshoz semmi bajom nem volt,panaszom se.megint vizeletet kellett vinnem a laborba.másnap mondták h még rosszabb lett az eredmény mint volt.kb egy héttel utána kicsit hányingerem volt,meg szárazon köhögtem,szóltam az orvosnak,kaptam rá b vitamint,meg septofortot.nem szedtem be ,mert gondoltam elmúlik,semmi bajom nincs.na és tegnap estére már úgy köhögtem,hogy fájt,szúrt a mellkasom közepén.emlentünk az ügyeletre,ott kaptam rá bioparoxot,kalciumot,b vitamint,meg azt mondta ha nem birom esetleg fájdalom csillapito.most itt fekszek az ágyba és azon tűnődöm,ez a vesegyulladásom miatt van,vagy nem.ha igen akkor meg meddig lesz ez,mert vanegy érzésem h nem egyhamar lehet ezt leküzdeni,és olvastam is,és fél évig minden féle bajom lesz ?vagy hogy megy ez ?mellékesen 10 éve cukorbeteg vagyok,de elvileg nincs köze hozzá

2013. márc. 12. 21:16
 1/3 jegecske ***** válasza:

El kell választani a két betegséget. Kezdjük a vesegyulladással. A labor leletekből tudhatja az orvos, hogy esetleg az.Ennek egyik tünete, a vesetájék ütögetésre fájdalmas és magas láz kiséri.A sok folyadékfogyasztás nincs kapcsolatba vele, talán a cukrod borult a betegség miatt.ha igazán vesegyulladás volt /lett volna/ szerintem az Augmentinnél komolyabb gyógyszert kaptál volna.

Másik,a felső léguti panasznak semmi köze a vesédhez. Ha már ennyi panaszod van, kérd meg az orvosodat, hogy megnyugtatásodra csináltasson egy mellkas rtg-t ha negativ, feküdt ki a felső léguti hurutodat. ha lázad lenne, fordulj orvosodhoz.

Mégegyszer, a vesédhez ennek nincs köze, volt, meggyógyult, kész. Inkább figyelj a cukrodra, ha nem eszel a szokásos módon könnyebben felborulhat

2013. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem gyógyult a vesém.most kaptam rá 2 doboz ciprinolt :/

köszi a választ :) ++

2013. márc. 15. 11:46
 3/3 anonim válasza:

Szia! Nagyon súlyos dolog eza vesegyulladás. Én enm tudtam hetekig, miért hányok, vagyok rosszul.

Igen, az miatt volt,meggyengült a szervezeted.

Engem nem vettek komolyan, hetekig magas lázam volt, szúrt a derekam, összest, minden.

Megkaptam a szüleimtől, hogy csak bolond vagyok, nem akarok iskolába menni.

Alig tudtaknm megmenteni, mikor már nem láttam a 41 fokos láztól.

Intravénásan kaptam az antibiotikumot.

Szóval az embert sokszor nem veszik komoltan.

Te isnés én is meggyógyultunk, remélem, de ez nagyon fontos. Majdnem meghaltam. Az orvos is terhesnek gondolt a hetekig tartó hányás, rosszullét miatt.

2018. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!