Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anyukámnak érdemes még hogy...

Anyukámnak érdemes még hogy be oltassa magát?

Figyelt kérdés
4 Napban vagyok bárányhimlős...nagyon de nagyon viszket, és hát elég rendesen kínoznak a hólyagok...szóval anyum még sose volt himlős, és ha jól tudom felnőtt korba veszélyesebb, ezért kérdem most mit tegyen?
2013. jún. 17. 01:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Most már semmit...

Én is felnőttként kaptam el, sokkal jobban szenvedtem, mint a 1,5 éves unokaöcsém.

Amikor az oviban volt nálunk bárányhimlőjárvány az egyik anyuka a gyerekeivel együtt kapta el. A gyerkőcök jól bírták, az anyuka mondta, hogy 2 napig fel se tudott kelni az ágyból, utána is nehezen viselte. Szóval tényleg nem kellemes, de most már nem tud tenni semmit.

2013. jún. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Miklós G. ***** válasza:
kerülje a közvetlen kapcsolatot Veled.. Veszélyesebb ez tény, de különösebb baja nem lesz... A láz lesz ami majd ijesztő lehet, ezt fizikailag és gyógyszeresen kezelni lehet!
2013. jún. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat !
2013. jún. 17. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!